Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek tápszeres volt a...

Akiknek tápszeres volt a babájuk, hány hónapos koráig adtátok a tápszert?

Figyelt kérdés
Mikor tértetek át tejre vagy junior tejitalra?Kakaót mikor lehet adni nekik?
2011. júl. 21. 08:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A lányom 18 hónapos koráig kapta (kakaót 1 éves kora után már alkalmanként tettem bele).

A fiam csak 14 hónapos koráig fogadta el, után a csak a tejet, azt is keveset.

2011. júl. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

13 hónapos koráig adtam este tápit, reggel már tejitalt kapott 1 éves kora után (attól féltem, az estére nem elég tápláló, de fölösleges volt ettől parázni, mert ugyanúgy alszik ezzel is éjszaka).

Tejet nem erőltettem, ivott már, de nem volt oda érte, szóval maradtunk a tejitalnál egyelőre (22 hónapos lesz).

2011. júl. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14 hós koráig tápszer, utána reggel tejital, majd 20 hótól reggel-este tejital. most két éves és fele tej, fele tejital keverve. Próbáltam már pár hónapja reggelre a tejet, de hasmenése volt. Így most keverem. Pár hónapig, aztán majd meglátjuk..
2011. júl. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
kb. 13 hós koráig kapott tápszert, azóta junior tejital kap. Tejet olyan 1 éves kora óta használok az ételeibe, de úgy rendesen inni nem kapott még. Most 16 hónapos.
2011. júl. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Már egyéves kora előtt áttértünk arra, hogy csak reggel és este kapott 1-1 adag tápszert, napközben már csak szilárd táplálékot. Kb.másfél éves volt, amikor teljesen elhagytuk a tápszert. Nagyjából egyéves korától már kapott tejet is, mi teljesen kihagytuk a junior tejeket.
2011. júl. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5hós koráig,azóta semmilyen formátumban semmilyen márkát nem eszik meg.

Azóta cask napi 2szer tejpép

2011. júl. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7 hós koráig kapta a tápszert, utána egyik márkát sem fogadta el, még a tejitalt sem. Akkor kapott tehéntejet. Mivel semmi baja nem volt tőle, azóta azt kapja. Mikor megunja akkor kakaóként, vagy macikávéként issza. Ha már tejjel itatod, adhatsz neki kakaót is, persze csak világosan.
2011. júl. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
08.43-as. Csak a tejpépet fogadja el?
2011. júl. 21. 08:51
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt olvastam,később is kialakulhat allergia,nem rögtön. Hátnem tudom.
2011. júl. 21. 08:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi vegyesen adjuk. 8 hónapos koráig csak tápi, majd elkezdett keveset inni belöle. Ekkor 1,5-es tejet adtunk estére, ebböl megissza a 200-at. Reggelre tápi maradt, akkor nem baj ha keveset eszik, csak éjjel aludjon jól. 10 hónapos, semmi baja a sima tejtöl.
2011. júl. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!