Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok az Anyukák, akiknek a...

Azok az Anyukák, akiknek a babájuk alig alszik napközben, hogy tudják elvégezni az otthoni teendőket? (főzés, takarítás, munka)

Figyelt kérdés
Lánykám pici kora óta kétszer 20 percet alszik, szinte semmire nem jut időm. Mikor ébren van, állandóan engem igényel...
2011. aug. 26. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
hány hónapos?
2011. aug. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyom az agyaban egyedül jatszani,akkor is,ha nyügösködik.-
2011. aug. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hááát... az ágyba 2,5 hónapos koráig én is betudtam rakni. Most 5,5 hónapos és hurcolászom magammal: a konyhában a játszószőnyege, a szobában a habi-tapi. Amíg lát engem és tudja, hogy a közelében vagyok, akkor jól elvan.

Fogalmam sincs mi lesz, ha elkezd mászni! :)

2011. aug. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, sehogy... többnyire mindig szalad a ház. Egyedül a főzést próbálom valahogy megoldani alvási időben, vagy a gyerekkel a kezemben.


Hány hónapos a kicsid, csak mert amikor a mi kisfiunk 2-3 hónapos volt, neki is volt egy időszaka amikor ilyen rövid időket aludt csak, de amikor már tudott mászni, járni akkor már jobb lett a helyzet, mert kellően elfáradt és tudott aludni.

2011. aug. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igaz az én lányom mindig aludt napközben, de akkor is elvégeztem a házimunkát, ha fent volt.

Nem tudom mennyi idős a lányod, de le lehet őket foglalni.

Vidd magaddal minden hova, énekelgess, mondókázz neki.

A lányom 1,5 éves sokszor ott van velem, pakolássza a műanyag dobozokat, meg amit megengedek neki, de a szobájában is elvan és játszik.

2011. aug. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

13 hónapos, és kb egy hónapos koráig aludt normálisan, azóta rettenet! :S

Sajnos sehol nincs el egyedül, amikor eszik, akkor sem tud nyugodtan megülni.

2011. aug. 26. 21:18
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Szerencses vagyok.:)

Az en lanyom is kb 2szer 20percet alszik van hogy 5-10 perc utan felebred.De ha nem ehes akkor siman elvan a kisagyba maganak meg ha nem lat akkor is.Ha fozelek ido van es nagyon nyugi akkor hamarabb kihozom a nappaliba es nezi amig csinalom neki a kajat.Most 9 honapos de igy van az elejetol fogva,mindent meg tudok csinalni.

2011. aug. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!