Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Menyire zavarják a zajok az...

Menyire zavarják a zajok az újszülöttet?

Figyelt kérdés

Van egy 1.hetes kis babám menyire zavarhatja a zajongás?

Leginkább a porszívóra gondolok?


2016. dec. 22. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem igazan.
2016. dec. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
változó...nekem az első mellett még bomba is robbanhat,ha alszik se ébred rá. A második viszont mindenre felriadt. Viszont a porszívó nah az nem zavarta,sőt tök jól elaludt rá
2016. dec. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Honnan a búbánatból tudhatnánk, hogy a TE újszülöttedet mi zavarja? :) Próbáld ki!
2016. dec. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
én simán porszívóztam, aludtak a szobában és gyorsan körbeszaladtam. semmi reakció nem volt :D
2016. dec. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

Általában a porszívó egyik babát se zavarja:)

Az enyém 2 hetes,simán alszik a porszívó mellett is;)

2016. dec. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

A babákat a legtöbb ilyen monoton zaj nyugtatja, mert hasonlít az anyaméh zajaihoz. Tipikusan eső, mosógép, porszívó, hajszárító. (vannak ilyen babaaltató applikációk is) De meglátod, hogy a te babád hogyan reagálja le. Én ismertem egy babát aki konkrétan félt tőle és nem lehetett mellette porszívózni. Az enyém simán megszokta (pláne mivel sokszor kellett az orrát is porszívózni)


Más zajokat, hangos zene, üvöltözés, ajtócsapódás és hasonló éles zajok, általában nem szoktak szeretni.

2016. dec. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
A nagyobb kb 1,5 éves koráig ordított a porszívótól, a kicsit marhára nem zavarja
2016. dec. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
11%
Gyerektől és porszívótól függ.
2016. dec. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!