Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Áramtalanított mosógépen...

Áramtalanított mosógépen lehet fürdetni az újszülöttet?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 26. 10:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy értette, hogy a mosógépen. Én nem tartom biztonságosnak, magas, és nincs perem, ami megakadályozza, hogy leessen a kiskád.
2016. ápr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Bocsánat, tényleg úgy értettem, hogy a mosógéPEN, csak ez a hülye tablet automatikusan átjavította. :S


Tehát a mosógéPEN. Mivel elég kicsi a fürdőszobánk, de az a legkönnyebben és gyorsabban felfűthető helyiség, ezért gondoltam erre.

2016. ápr. 26. 10:46
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
akkor jó. már megijedtem hogy a kímélő programot is kipróbálod ! :) jó egészséget a picinek!
2016. ápr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Huh..ne haragudj de tènyleg egyből a legrosszabbra gondoltam:)

Nekünk is pici a fürdő könnyen felfűthető de pàr hónapig mi a szobàt vàlasztottuk.Hősugàrzóval.

Később fürdő kiskàd a nagykàdba.

Nagyon magas a mosógép ehhez nem?Kényelmetlen lenne sztem neked hogy jól hozzàférj a babàhoz.

2016. ápr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kádatok van? Mert ha igen, lehet kapni nagyon klassz állvny, amit rárakhatsz a kádra, arra a babakádat, és még hajolni sem kell.

A mosógép teteje nem valami jó ötlet, könnyen leránthatod véletlen mozdulattal.

2016. ápr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én így fürdettem az újszülötteimet. Nekem kényelmes magasságban volt, és nem tartom valószínűbbnek hogy lerántod a kiskádat, minthogy felborítod kádállványostul.
2016. ápr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha kényelmes a magassága persze, nekunk egyszer az állvány csúszott szet, meg jo hogy fogta a ferjem a babat, egyszer csak eltűnt a kiskad alóla...
2016. ápr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Vilcsianyuja ***** válasza:
Utolsó, ez nagyon ijesztő lehetett! De én is pont arra gondoltam, hogy egy újszülöttet még mindenképp fogni kell a kádban is (hacsak nincs speckó betét benne), folyamatosan ott van mellette az ember, hogy hogyan lehetne leejteni kádastul a mosógépről, nehezen tudom elképzelni. Esetleg vegyél csúszásgátló matracot a mosógép tetejére, akkor még eggyel stabilabban áll rajt a kád.
2016. ápr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
igen, mi ott fürdetünk. Mármint a mosógépen, nem -ben.:D Bár, van egy kézi mosás funkció, de kinek van az ilyesmire 20 perce, nem igaz?:D:D
2016. ápr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
+1 az ikeás kiskád alján (kívülről is) csúszásgátló van, nagyon praktikus.
2016. ápr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!