Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden baba szokott úgy ülni,...

Minden baba szokott úgy ülni, hogy az egyik lába előre nyújtva van, másik hátul behejlítva?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen
2010. máj. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom így ül amióta ülni tud, a dokinéni meglátta azt mondta ritka.

A fene se tudja. Azt hiszem gátülésnek hívják.

2010. máj. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi,én is így gondolom,csak nem értem,miért csodálkoznak egyesek ezen.
2010. máj. 3. 09:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, és még ennél cifrább pózokra is képes. :-)
2010. máj. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is így ül szinte mindig. Szerintem így stabilabb, mintha mindkét lábát előre nyújtva ülne. De gondolom ez is babafüggő :)
2010. máj. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém nem így ül, rendesen, elől van a 2 lába, de megnézném ebben a pózban, mert nagyon édes lehet! :)
2010. máj. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is így ül és nálunk is mindenki (kivétel nélkül!!), aki meglátja vagy felröhög, vagy felsikít, hogy jajjj, nézd már hogy ül... Már kissé unom :), de a baba nagyon cuki így :).
2010. máj. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Úgy is szeret ülni,hogy mindkét lába hátra behejlítva,végülis a felnőttek is tudnak így ülni,akkor a babák miért ne tudnának.
2010. máj. 3. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!