Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy bajt okoztam a babámnak,...

Nagy bajt okoztam a babámnak, ha 7 hónapos kora óta tejföllel dúsítom a főzelékét?

Figyelt kérdés

Valamiért én a tejfölt is a savanyított tejtermékek közé vettem és mivel annak idején a védőnő mondta, hogy ezek mehetnek én sok főzelékébe teszek egy teáskanál tejfölt. Az egyik ilyen kérdés alapján viszont látom, hogy ezt még nem lehetne..., teljesen kiakadtam..., nagy bajt csináltam? Amúgy nincs tőle semmi baja.

Most 9 hónapos.


2008. okt. 7. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, de hogy csinaltad rosszul mi is 7 honapos koratol keverjuk szinte minden etkezesehez a tejfolt es semmi gond. Nalatok sincs akkor miert lenne baj? Persze nem ajanljak mert .......,meg csak ekkortol......de konyorgom ha semmi baja tole.
2008. okt. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondoltam, hogy az savanyított tejtermék, és adtam neki én is, aztán most (11 hónapos korában) mondja nekem a védőnő, hogy tejfölt csak egy éves kora után kapjon. Na mondom jókor :-) Á, semmi baja nem lesz tőle.
2008. okt. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy tejterméket 1 éves korig nem nagyon szabadna adni, mert allegriát okozhat. Én nem adok majd a babámnak, de úgy godolom ha nálatok nem váltott ki allegriás reakciót, akkor nem történt semmi bajság.

Üdv, egy 6 hónapos kislány anyukája.

2008. okt. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!