Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minek kérdez itt meg bármit...

Minek kérdez itt meg bármit is az, aki aztán csak beleköt a válaszokba?

Figyelt kérdés

Ha az anyák elfogadják olyan védőnő tanácsát, akinek nincs gyereke és csak más anyák tapasztalatait továbbítja (NEM szakmai hátterű javaslatok!), akkor miért nem fogadják el más olyan anyák tanácsát, akinek ugyan szintén nincs gyakorlati tapasztalata egy-egy témában, de jóindulatúan válaszolnak az itt feltett kérdésekre?

Elképzelhetetlen, hogy valaki jó tanácsot ad babaápolás/nevelés kérdésben?


2010. máj. 3. 13:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

mert csak az a válasz jó ami az Ő fülének szimpatikus. Ami a véleményével eltérő az nem jó válasz.

Általában az a történet hogy valaki kiir egy kérdést és 90% tudja mi a helyes. Amikor negatív választ kap felháborodik.

2010. máj. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%

szeintem nem elképzelhetetlen. bár az én gyerrmektelen 23 éves védőnőmtől már nem kérdezek semmit, mert semmire sem adott még az általánosságokon túlmenő választ. És ugye azért inkább speckó problémákkal fordultam volna hozzá. mindegy.

lehet, hogy azért nem kielégítőek az ilyen válaszok, mert gyakorlati tanácsokat kér egy adott valaki. tehát nem olyat, ami ált. beválik, hanem aminek van valami tapasztalati háttere.

szerintem mindannyian adunk úgy tanácsot, akár ezen az oldalon is, hogy valódi foglamunk nicns az adott dologról, csak elképzelésünk, hogy mi hogyan csinálnánk, vagy hogyan szeretnénk. ami nem baj. adott esetben az ilyen tanács is beválhat.

2010. máj. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Én meg azoktól vagyok rosszul,aki kiír egy kérdést,aztán annyit nem tud a végén odaírni,hogy búú,vagy bááá...
2010. máj. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Nikcsi ***** válasza:
100%
Mert vannak olyanok akik inkabb csak megerositest keresnek hogy igen, szuper anya vagy, pont igy kell csinalni. Ha meg esetleg eltero valaszt adsz akkor mar le vagy szolva... Nekem ket pici gyerekem van, nem vagyok szuperanya, de igyekszem a legjobbat nyujtani nekik, elsosorban magambol. Szivesen adok otleteket masoknak, mert nincs ket egyforma gyerek, ami bevalt az egyiknel az nem biztos be fog a masiknal. En ezt minden nap tapasztalom, ezert kell nyitottnak lenni, termeszetesen az eszszeruseg hatarain belul. Sokan elvakultan kovetik a sajat elkepzeleseiket es nem hajlandoak nyitni, pedig anyukakent meggondolando. :)
2010. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem meg az anyák pont hogy nem igazán fogadják el a védőnő tanácsát ha nincs gyereke.... még ha van akkor se nagyon...
2010. máj. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Hát igen... főleg, mikor az ember még le is írja esetleg (nehogy félreértés legyen), hogy nem saját tapasztalatból írja, de esetleg ez vagy az a módszer beválhat az adott problémára!

Meg a másik szerintem, hogy ennek az oldalnak pont ez a lényege! Kérdések-válaszok.

Mindenesetre én pont azt szeretem, amikor sokféle választ kapok, mert azzal, ha tizen leírják ugyanazt (még ha épp azt a választ kapom, ami "jólesik"), attól nem leszek okosabb. Örülök, hogy ezek szerint más is van itt így.


Ja, és persze, az is nyugodtan írjon, aki nem ért egyet, én nem fogom lepontozni! :-)

2010. máj. 3. 13:35
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Szerintem vannak itt anyukak akik szeretnek haborogni.

Csak azert tesznek fel kerdest, hogy maguk melle gyujtseh a a hasonloan gondolkodokat es egyutt szidjak a tobbi anyat.

Nalatok is van aki nem jar jatszoterre? Nalatok is van aki igy meg ugy eteti?

Nalatok is van, hogy az anyos ezt meg ezt csinalta??

Es ha valaki nem ert egyet, akkor rogton O a sz@r anya es rosszul neveli a gyereket.

En mar ugy kivagyok az ilyan hulyesegektol!!

Miert nem lehet NORMALISAN BESZELGETNI??

Egyebkent meg nem kell lepontoznod!!Max 1-2 ora es jonnek a hivatasos lepontozok :D Majd ok megoldjak :D

Szep napot!

2010. máj. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát igen, ebben is lehet valami... Mondjuk ha rendesen fizetnek érte, egy ilyen pontozós állást szívesen bevállalnék itthonról :-D
2010. máj. 3. 15:17
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

Az én kedvencem az; "és a te gyereked mit tud már?" c. kérdés után kiderül hogy azért írta ki, hogy a végére v. elejére kiírja, hogy bezzeg 8 hónaposan feláll, 10 hónaposan beszél az övé :)

Hát ezt fontos mindenkinek elmesélnie, viszont ehhez nem kellene kérdést kiírni :)

2010. máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%

Kedves kerdezo azt kell, hogy mondja, Te lecsusztal errol az allasrol...ezt szivvel es lelekkel kell csinalni!!Nem fizetesert!!Mit kepzelsz Te?Ez egy eletforma!!

:D hihihi

Bocs, de nem tudtam kihagyni :D

2010. máj. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!