Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyuval? Mindig...

Mit csináljak anyuval? Mindig mindenbe beleköt ami az én magánügyem

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, turkál a cuccaim között.. Még nem volt barátom erre miért nincs pedig szép lány vagy.. Ő miért nem jön be neked olyan helyes stb.. És mondtam neki hogy még nem érzem magamat készen egy kapcsolatra vagyis nem talált el még az ámor nyila.. Erre csak nem leszbikus vagy? És nap mint nap beleüti az orrát.. Ma össze is vesztem vele.. Köszönöm a válaszoka! 18L
2011. júl. 28. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Mi lenne ha nyitnál felé, lehetnétek akár barátnők is. Ne haragudj, de nekem meghalt édesanyám, és egyszerűen feldühít, hogy anyukád tök normálisan áll hozzád, te meg a búsba küldenéd.
2011. júl. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen de az sem normális ha olyanokat vág a fejemhez hogy leszbikus..
2011. júl. 28. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Ez nem csak a te magánügyed. Anyukád érdeklődik, szeretne neked segíteni, szeretné ha megosztanád vele ezeket a dolgokat.

Némi kedvesség sokat segít. Le lehet ülni vele, és elmesélni azokat a dolgokat, amik rá tartoznak. Így nem fog kérdezősködni, hiszen magadtól elmeséltél neki mindent. Legalábbis azt hiszi. És mindenki boldog.

És halkan jegyzem meg: sokszor igen hasznos tanácsai tudnak lenni egy anyukának.

2011. júl. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Én is csak azt tudom mondani, mint az előttem szólók. Ne légy vele ellenséges,neked akar csak jót. Ne húzd fel magad ilyesmin ha megkérdezi, hogy leszbikus vagy-e, ő csak érdeklődik.
2011. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 _Random válasza:

Nem értek egyet. Szerintem, mondd meg neki, hogy egy kicsit hagyjon élni, hagyja, hogy te dönts bizonyos dolgokban, mint pl. a pasizás. Nem kell, hogy kíváncsiskodjon, ha egyszer a te magánügyed.. Ja és az ajtódat meg zárd kulcsra :).

17f

2012. jún. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!