Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 napos a babam! Csak tapszer...

10 napos a babam! Csak tapszert kap es mar 3napja nem volt szeklete! Arthat neki, mi tevo legyek, hogyan tudnek rajta segiteni? Gorcsei is vannak neha neha!

Figyelt kérdés
2008. okt. 7. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen a 2. héten,én hőmérőztem,hogy legyen neki,meg lett a hatás,aztán már nem volt gond,esetleg próbáld meg,azért a védőnővel beszéld meg mi legyen.De tápszeres babáknál sajnos gyakori a ritka széklet.
2008. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Két napnál tovább ne hagyd hogy ne kakiljon.Az enyém is tápszeres és én mindig adtam neki teát,mert a tápszer szárit.Próbáld meg kamillateával/nem filteres/ amit megcukrozol és azt itatod meg vele.Nekem bejött másfél óra és meglett az eredmény!!Vegyél glicerines kúpot/kisgyereknek valót/ az is szokott segíteni.
2008. okt. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom anyatejes és én meg pont azt halottam, hogy anyatejes babáknál nem baj ha néhány napig nincs széklet. Három napot szoktam várni és ha nincs semmi akkor hőmérőzök. Ez eddig mindig bevált. Én is tudom ajánlani a kamilla teát, meg van egy filteres tea amit kicsi kortól lehet adni a babának. Mecssek Baby a neve: ez is kamillát és édesköményt tartalmaz, amitől majd jókat fog pukizni...
2008. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!