Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dec.19-én voltunk 3 hósak,...

Dec.19-én voltunk 3 hósak, szabad már hozzáetetni?

Figyelt kérdés
Termeszetesen nem edessegre, porkoltre gondolok de pl a levesből répa, krumpli stb. A vedono azt mondja meg ne adjunk neki.. Tapszerezik es azt olvastam hogy ezeknel a babaknal valamivel hamarabb el lehet kezdeni. Azt tudni kell hogy a kislanyunk bukos, es olyan tapszert is kap(Nestle Beba suru tapszer), mellette anyatejet (keves a tejem). Koszonom a valaszokat!

2016. dec. 26. 23:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az alma, mint gyümölcs, hacsak nem farol van a sajat kertbol, genmanipulalt vagy agyon permetezett. En fix nem adom a se a 3 hos, se a 4 hos, se az 5 hos babamnak. A 6 hosnak se szívesen. Teszek ra mit mond a sok egyetemen agyatmosott orvos!!!!!-tisztelet a kivételnek!!!!!!!!!! Az én orvosom viszont ezt mondta. Persze mindenkinek sajat gyereke, a döntés egyéni.
2016. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Azert kerdeztem mert itt apa, nagymama, sogorno szerint mar el lehet kezdeni. Sikerult is kicsit belem beszelniuk (vettem repas bebietelt, de nem etettem meg vele) Erre ez a szokas, kitudja miert. Ismerek olyat aki a 2 honapos babajat toltottkaposztaval etette... Nem lett tole baja, ezert is vagyok bizonytalan, elso babam.
2016. dec. 31. 00:19
 13/17 anonim ***** válasza:
Aki egy 2 hónapost töltött káposztával etet az egy felelőtlen, primitív, tudatlan, nemtörődöm barom! Pont úgy, mint az aki evvel érvel! Nem lett semmi baja.. fú de felhúzom magam az ilyen idiótákon! Nem való a gyerek mindenkinek az biztos!
2016. dec. 31. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Utolsoval egyetertek. Primitiv es buta. Lehet nem lett tole baja de majd lesz par ev mulva emesztesi es bel valamint allergia baja.

Kedves kerdezo, sztem az anyai osztoneidre hallgass, ne engedd, hogy masok beleszoljanak a kicsid "eletebe". O a Te piciked, szemed fenye! Krumplit, repat levesbol semmikepp. Az nem baj ha keves a tejed, en a helyedben 6 hoig nem taplalnam hozza. Olyan picik meg. Es a kis beleik, belbolyhaik is nagyon gyengek.

2016. dec. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
57%
13-as vagyok nekem 2 hónaposan már kamillateával hígított házi tehéntejet adtak mert anyámnak nem volt teje és az orvos ezt ajánlotta. Romániában születtem, akkor nem volt más opció abban az időben. A boltok polcai üresen álltak, nem volt étel, nem volt ruha. Nem is ez most a lényeg, hanem hogy inzulinrezisztens lettem, gluténérzékeny és semmiféle tejterméket nem tudok fogyasztani. Nagyon sokat kínlódok diétázom és mindenféle vitamint, étrendkiegészítőt kipróbáltam már csak hogy jól legyek. Nagyon kérek mindenkit hogy a hozzátáplálással ne játsszon mert nem lehet tudni melyik gyereket tesz egy életre tönkre.
2016. dec. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

21. század , és még mindig rengeteg a primitív ember, ide sorolnám a kérdezőt, és a kérdező ismerősét is.

Nem, kérdező ne etesd még a három hónapost, amennyi idő alatt beírtad ezt a kérdést annyi idő alatt megnézhetted volna a hivatalos ajánlást is , amí hat hónapot ír.

2016. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha bukos baba, meginkabb figyelnek a gyomrara. Boven ehet meg eleteben mindent. Nem tudom, hova kell sietni. Ez nem verseny.
2016. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!