Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dec.19-én voltunk 3 hósak,...

Dec.19-én voltunk 3 hósak, szabad már hozzáetetni?

Figyelt kérdés
Termeszetesen nem edessegre, porkoltre gondolok de pl a levesből répa, krumpli stb. A vedono azt mondja meg ne adjunk neki.. Tapszerezik es azt olvastam hogy ezeknel a babaknal valamivel hamarabb el lehet kezdeni. Azt tudni kell hogy a kislanyunk bukos, es olyan tapszert is kap(Nestle Beba suru tapszer), mellette anyatejet (keves a tejem). Koszonom a valaszokat!

2016. dec. 26. 23:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Anyatejes es tapszeres babaknal is 6 honap.

Ugyhogy meg varj marcius 19- ig mielott elcseszed egy eletre az emesztorendszeret.

2016. dec. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Én is sok marhaságot olvasok a neten,de a védőnőre kell halgatni meg az orvosra!Az lll.hu nagyon jó kis oldal ol ass bele szerintem.
2016. dec. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Te is 3 honapos vagy?!


Nem, nem kell hozzataplalni. Majd fel eves koratol.

2016. dec. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Neeee!!!!szépen kérlek ne tedd!! Harom honapisnak anyatej vagy tapszer semmi mas!!!
2016. dec. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Te egyél amit akarsz, neki maradjon a tej és a tápszer még 3 hónapig
2016. dec. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
14%
Nég 1-2 hetet várjál. 4 hósan már jó elkezdeni, de ne levesből kivett zöldséggel mert az fűszeres.
2016. dec. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Ha így hajlamos arra, hogy visszajöjjön a kaja, az azt mutatja, hogy még a tápszerrel se tud szegény teljesen megküzdeni.

A hozzátáplálást pedig ne úgy képzeld el, hogy holnaptól répát kap egy étkezés helyett, hanem hogy az első hónapban csak kóstolgat. Egy kanál répa, és szépen megvárni, mi történik, és hogy ízlik-e neki.

És még hat hónaposan is elég gyakori, hogy változatlan formában találod meg a pelusban a bébipapit, mert nem tudja még megemészteni, csak átszalad rajta. Vagyis semmit, de semmi az ég világon nem hasznosult belőle!

2016. dec. 27. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
16%
Na ez érdekes, nekem mindegyiknél védőnő mondta hogy 4 hónapos korától alma levével, almával, barackkal, banánnal el kell kezdeni a hozzátáplálást és a jelenlegi ajánlás szerint a glutént 4 hónapos kortól kell bevezetni. Barátnőm fejét nem rég ordította le a gyerekorvos mert 5 hónaposan még nem kapott glutént.
2016. dec. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
22%
Egyetértek az utolsó válaszolóval, tudom hogy az "lll" a 6 hónapot hirdeti, de az én védőnőm 4,5 hónapos kortól ajánlotta az almalé-kóstoltatás megkezdését. Persze ez távolról sem levesből zöldség.
2016. dec. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%

Utolso, nem az lll hirdeti, hanem a WHO ajanlja!

Ez tudodmit jelent, hogy az orvosnak, vedononek, novernek, gyogytornasznak a WHO - t KELL kovetni!

Ha valamelyik begyoposodott agyu faluszeli mast mond, nyugodtan lehet jelenteni a kamaranak.

Egeszsegugyi Egyetemi vegzettseggel tudom mit beszelek.

2016. dec. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!