Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet venni olyan műanyag...

Hol lehet venni olyan műanyag poharat, aminek csöpögésmentesen záródó teteje van, ami nem is esik le, lehet rázni, táskába tenni. Stb?

Figyelt kérdés

Eddig az aventes poharat használtuk, de néha abból is csöpög picit, így nem adom oda a babánknak. Kéne vmi olyan, ami vele lehet és jelezhet, ha inni szeretne...ittbent odaáll a konyhapulthoz és mutogat felfelé:) de jó időben ugye sokat vagyunk az udvaron és akkor folyamatosan kínálgatnom kell, mert kint nem "szól" - biztos jobb lenne, ha szem előtt lenne neki.

Gondolkoztam a csőrös poháron, mert abból akkor iszik, amikor akar - de mivel a kezdettől rendes poharat használunk, inkább nem szoktatnám arra.

Bababoltokban, tupperware, dm, rossmann...stb már néztem.

Van ötletetek?


2010. máj. 3. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem tudok ilyet, de én azt csinálom, hogy kiviszem maunkkal az udvarra az innivalóját, és ha meglátja és jelzi, hogy inna, akkor adok neki.
2010. máj. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi a rossmannból vettük a nubyst, És szerintem nagyon jó.

Kétszer csepegett, az is az én hibámból, mert egyszer meleg volt benne az itóka és ezért a szelep engedett, másodszor, pedig fordítva raktam vissza a szelepet.

Az én babóm 5 hós múlt amikor megvettük neki, mert ez 3 hós kortól ajánlott és eleinte rázta, borogatta és rágta,de soha egy csepp sem ment ki!!

Nyugodt szívvel ajánlom!

2010. máj. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is a nubyst vettük neki 1 hónapja,csak mi a DM-be:D:D Én is nyugodt szívvel tudom ajánlani.Nálunk is kb 2-3 alkalommal csepegett de az én hibámból.Lényeg,hogy jól rákel húzni a tetejét.Másik,hogy nem volt drága és még fogantyúja is van:)1040ft volt

2010. máj. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi a Tesco-ban vettük, Tommee tippee csőrös poharat. Még semmi baj nem volt vele pedig jópárszor leesett már, pedig a kisfiam dolgozik rajta ezerrel, hogy lehetne vizet kicsalogatni belőle akkor is, ha nem is inni akar:))) De azt hiszem a Brendonban is lehet kapni ugyanezt.
2010. máj. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Második és harmadik válaszolótól kérdezem, h ez a nubys, amit írtok, nem csőrös pohár, ugye? Mert arra, mint írtam, nem szeretném rászoktatni a kislányunkat:)

2010. máj. 5. 12:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Amiket írnak az szerintem mind csőrös pohár, a Nubys az biztos, nekünk is van, de nem tudja használni, cumisüveget sem tudta soha, ahogy cumit sem. Pohárból iszunk már jó ideje, de én is bajban vagyok, amikor kint vagyunk. Fiam 9 hós egyébént és már nem is nagyon akarnám csőrösre szoktatni. Így viszont nehéz. Nekünk van egy DM-es termosztáskánk, szép színes, abba rakom a vizet meg a poharat. Ő még nem mutogat, hogy szomjas, de lehet később tudni fogja, abban van az innivaló. Persze én is várnék jobb ötleteket.
2010. máj. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Látom szerencsére - v épp nem - nem vagyok egyedül a "problémával":)

Várok még én is válaszokat, hátha kapunk vmi jó ötletet!

2010. máj. 5. 14:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Én berakom a cumisüvegbe, (AVENT) nem cumival, hanem csőrrel, és amikor kell, lecsavarom a tetejét, töltök a kupakba, megitatom és visszateszem, ha végeztünk :) Ennél jobbat még nem találtam.
2010. máj. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hátha még olvassátok...


vettünk egy ilyen poharat - bár nem a Brendonban, így kicsit olcsóbb volt:

[link]


annyira örültem, h végre megtaláltam, amit annyira kerestem és mégis csöpög:((( el sem hiszem!!!

Reklamáltam a boltban, ahol azt mondták, h hát ha fejjel lefelé rázzuk, akkor a sima csőrös is csöpög valamennyire. Ez tényleg igaz?!

2010. máj. 10. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!