Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szédülhetek a szoptatástól?

Szédülhetek a szoptatástól?

Figyelt kérdés
Pár napja néha-néha erősen megszédülök.Babám 13hónapos de még 3-4szer szopizik 1nap.Főleg az esti szopi után vagyok a legrosszabbul.Lehet összefüggés?(kioktató választ nem kérek,hogy miért szoptatom még stb....)
2010. máj. 3. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! nagyon jol teszed, hogy szoptatod, szerintem annal jobbat nem is adhatnal neki. A szedules lehet azert van, mert kimerult vagy, es tavasszal amugy is a szervezet le van gyengulve. Talan ha szednel valamilyen multivitamint, kalciumot esetleg vasat, jobban erezned magad. Nekem segitett amikor szoptattam es gyengebbnek ereztem magam. (Sajns en csak 8 honapos koraig tudtam szoptatni a kisfiam)

Jo egeszseget kivanok!

2010. máj. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előzővel egyetértek azzal kiegészítve, h a vashiány egyik tünete is ez lehet, ami a szüléssel, szoptatással járhat. Szerintem csináltass vérvizsgálatot, hogy kiderítsék. Egyébként nem vagyok híve a multivitaminoknak, hanem inkább a célirányos kezelésnek. Kérdezd meg háziorvosod véleményét. Mielőbbi jobbulást! (és irigyellek h még tudsz szoptatni ;)
2010. máj. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én -többek között- ezért választottam el a babámat 10 hónaposan. Engem teljesen leszívott, szédültem, sőt majdnem el is ájultam minden egyes szoptatás után. Alig álltam már a lábamon. A családorvos már 6 hósan mondta nekem, hogy válasszam el, mert tönkrevágom magam, de kitartottam még. Csutkára lefogytam a szoptatástól, alig maradt bennem szufla.
2010. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Anyukám látta ma rajtam,hogy szédelgek és kért a házi orvosunktól beutalót vérvételre.Mikor megszültem rettenetesen vas hiányos voltam,szerintem most is az lesz,ugyanugy érzem magam.
2010. máj. 3. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!