Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teljesen tönkrement a cicim a...

Teljesen tönkrement a cicim a szoptatástól, totális önértékelési zavart okoz!?

Figyelt kérdés
Régen is kicsik voltak, de legalább formásak, most meg szottyadt rondaságok. Nem is merem még a férjemnek sem mutatni, zavar az együttlétekkor is a látvány, az állag. Fogytam is sokat szülés óta, gondolom az is segített, hogy jól összemenjenek. Sajnos a férjem biztatása nem segít. Nem tudom, lesz-e ráadásul valaha pénzünk, hogy megcsináltassam őket. 11 hónapja szoptatok, de már bánom kicsit, mert ráment a nőiességem.
2010. jún. 26. 19:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mi a kérdésed?

Sajnos vagy elfogadod,vagy elkezdtek spórolni.De meg lehet már csináltatni részletre is.Nézz szét honlapokon.

2010. jún. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
4%
Hehehee kellett neked gyereket szülni. Nagy dicsőség. :D Szoptad még 18 évig hátha jobb lesz! Miért nem hagytad abba előbb?
2010. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Előző, te egy idióta vagy.
2010. jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Ne okold a 11 hónapot, nekem 2,5 hónap is elég volt hozzá, itt olvastam, hogy 1,5 is elég, hogy ilyen maradjon a cici. Pár napja volt egy ilyen témájú kérdés, nagyon sok a sorstársad, tudom nem vígasztal. Egyébként én sem gondoltam volna, hogy ilyen lesz majd a cicim.
2010. jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
Ne bánd.Krémezd,és tornázz mellizomra.Hordj rafinált melltartót.És majd szoptatás után 2 évvel nézd meg.És hízd vissza amit lefogytál,az tette tönkre,nem a szoptatás.
2010. jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

Mellizom? Mell=kötőszövet+zsír.Minmális izom,amit aztán tornáztathatsz,ha így lenne,az úszó és vízilabdázó sportolónőknek is szép mellük lenne.

Lenne.

2010. jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

én úgy tudom,h a Tb támogattja egy részét,talán nézz utána neten hátha találsz erröl valamit!egy ismim csináltatta meg így 2éve "potom" 350ezerért és ez nagy szó,h csak annyi volt...!!!

nekem is ugyan ez van pedig én csak 7hónapig tudtam szoptatni!nekem mondjuk már terhesség alatt striás lett sajna a cicim,mert hirtelen megnöttek!fel a fejjel,egy jó melltartó csodákra képes,de viszont ha szeretnél majd még babyt és őt is szopiztatni szeretnéd akkor addig fölösleges megcsináltatnod!szerintem soha ne bánd,h szopiztattad a Kicsidet,nagyon is légy büszke magadra azért,h te felálldoztad a cicieid a babád egészségéért:-)

sok nő ezt nem etszi és sajna inkább tápiztattják őket,aztán meg nem tudják az okát,h miért kap el mindent a picikéjük!

2010. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is pici cicim van, és ahogy írtad, olyan szottyadtak is lettek. Nálam most eltelt 5 hónap a szoptatás befejezése óta, melltartót hordok különben,és úgy tűnik, kezd helyrerázódni. Nálam az első baba után is ez volt, utána kb. 1 év elteltével lett olyan mint a szoptatás előtt. Csak reményt tudok nyújtani (igérni nem igérhetem), hogy van ilyen eset is, nem feltétlenül marad úgy az a cici.
2010. jún. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokan nem tudják szoptatni, mert nem lett tejcije, vagy nem akarja, de sose bánd, hogy te tudod szoptatni, sokan sokat adnának azért hogy ennyi ideig szoptathasson.

Nekem is szottyadt lett plusz én olyan lettem mint egy zebra(mindenhol csíkok vannak rajtam), de engem nem érdekel, a babám szépsége mindent felülmúl. Egy jó kis melltartóval, nagyon szép nagyra ki tudod dobni. Azt hogy a párodnak tetszik, akkor ne legyél elkeseredve, neki így tetszik.

2010. jún. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

1 honapig sem tudtamszoptatni,de sajnos en is igy jartam,sirtam sirtam,de nincs mit tenni.a szulesznom azt mondta varjak meg 2-3 honapot mig rendesen visszaáll a menstruaciom es valamejest alakul de a RÉGI MÁR SOSEM LESZ!belenyugodtam nem lett de alakult egy picit.tornaztasd minden nap ha van idod 5-10 perc mell torna a melled elott a 2 tenyered osszenyomod majd kienged,ismet nyom kienged!

szep vagy igy is a ferjednek ez mindennel tobbet er hidd el!

nem szabad a negativumot magadba beszelni,csak pozitivan szep vagyok ,csinos es kivanatos!

2010. jún. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!