Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lanyomra nem tudom raadni az...

Lanyomra nem tudom raadni az elso cipojet, ami bakancs mivel tel van. Egyszeruen nem megy bele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Es mivel a bakancs magasszaru ezert nem tudom szetnyitni a cipot teljesen, hogy kenyelmesen elferjen a laba felvetelkor.

Elso cipo es tanacstalan vagyok.


2016. dec. 29. 21:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
13%
Jaj de jo hogy ti meg látatlanban megmondjatok hogy nem jot vett, amikor lehet hogy csak rosszul tartja a gyerek a labfejet felhuzasnal, es nem együttműködő, hisz első cipő, honnan a rákból tudja?
2016. dec. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Edes egyetlen jo isten XD

Hat agyhalal ami itt megy. Kabe a 11 kommentbol 3 ertelmeset olvastam max.

Ki mondta, h megvettem az emlitett cipot? Magyar nyelvtan, olvasas szovegertes ora.....

Azt javaslom, aki itt eli ki magat mas anyukan az menjen inkabb kapalni, azzal foglaljatok le az amugy is elmerozzant agyatokat. Megartott nektek valami biztos.

2016. dec. 30. 10:22
 13/17 A kérdező kommentje:
A normalis valaszoloknak koszonom!
2016. dec. 30. 10:26
 14/17 anonim ***** válasza:
25%

Mi van?! Nem vetted meg? Honnan irtal, a cipoboltbol?

Tanulj meg normalisan fogalmazni!

2016. dec. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
45%
A kommented meg kritikan aluli. Ritka bunko no vagy. Es ilyen nevel gyereket...
2016. dec. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Mert a ti kommentjeitek nem a bunkosagrol szoltak? Gyokerek vagytok mind...

En egy bunko noszemely vagyok? Kepzeljetek, ha eloben ilyen minosithetetlenul gyokerek lennetek velem, meg nektek is mennek.

Idiotak

2016. dec. 30. 11:38
 17/17 anonim ***** válasza:
85%
Fogyatekos:))
2016. dec. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!