Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes a babám.3. napja...

8 hetes a babám.3. napja fürdés után iszonyatosan "hisztis", enni is úgy eszik: keresi a cumisüveget, benne van a szájában de mintha nem találná, és elkezd ordítani. Vajon mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2008. okt. 7. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elfárad, hozd előrébb a fürdés időpontját.
2008. okt. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
igen,az én kisfiam is úgyanígy csinál, ha már fáradt.
2008. okt. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia ! Az én kislányom is így csinálta most már 4,5 hónapos és 1 hete nem hisztizik, de úgy van ahogy az előttem író anyuka is írta, ha fáradt így jelzi sőt az enyém még dűh rohamot is kapott mondjuk én még tudom szoptatni, de a cumisüveget a mai napig nem fogadja el, el kezd keservesen sirni ha csak a szájába teszem, és én pohárból próbálom ittatni ( védőnő tanácsára). Türelem előbb- útobb leszokik majd róla, Vagy marad a poharazás

üdv. anyuka

2008. okt. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az ok a fáradtság. nálunk is így volt. megoldódott mióta előrébb hoztuk a fürdetést.
2008. okt. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Már tegnap fél órával előbb pancsiztunk még nem az igazi, de már jobb volt mint tegnap előtt. MÉgegyszer ezer köszönet!
2008. okt. 9. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!