Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitenétek megfejteni hogy...

Segitenétek megfejteni hogy miert kel ilyen koran?

Figyelt kérdés

Az utobbi egy-ket hetben legtobbszor hajnalban kel es nem lehet visszaaltatni de van hogy haromnegyed oraval kesobb sikerul es meg alszik ket es fel orat. Fel 5 korul kel altalaban, ma aludt fel 6ig. Eddig fel7volt a normal. Nem kipihenten ebred, sirva kel.

6-fel7korul vacsorazik kenyeret es tejberizst vagy fozeleket vagy tejpepet es fel8kor rakom le audni, akkor még szopik egyet.

Eleg valoszinu hogy jonnek a fogai es mostanaban fog elkezdeni jarni. Es tudom hogy ezek lehetnek okok de mas esetleg? Es ha ez lenne a gond, vajon mennyi ideig tarthat?


2016. jún. 27. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez bőven elegendő ok arra, hogy elromoljon az alvása. Az en fiamnak is most bújt ki felül. Eddig kb. egy honap
2016. jún. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*egy hónapig vele aludtunk mert éjszaka 3-4-szer kelt. Egyebkent kb ő is azonos időpontokban. Szerintem légy turelemmel. Mást úgysem tudsz tenni. Majd elmúlik ez is. Nálunk is, ahogy kibújt a fogacska, megszűnt az éjszakázás. Meg attól úgysem oldódik meg, hogy tudod az okát. Bármi lehet...
2016. jún. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csak arra gondoltam hogy mondjuk lehet hogy tul koran van a vacsora es hajnalban mar megehezik es ezt pl tudnam orvosolni. Gondolom majd kiprobalom amugyis csak szar vaktaban kiserletezgetnk. Dehat errol szol ez:)

Csak hatha valakinek ez bejott meg ilyenekre szamitok. Nyilvan ha az a baja amit leirtam akkor nem tudok mit tenni valoban.

Koszi mindenesetre.

2016. jún. 27. 08:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk volt, hogy éhség miatt kezdett korábban kelni. De amint megetettem, visszaraktam az ágyba és szól nélkül vissza is aludt.

Fogzás és mozgásfejlődés miatt is volt, hogy egy ideig korán kelt, akkor nem tudtam visszaaltatni én sem, "jó" volt hetekig 4-5 között kezdeni a napot...

Kelt már azért is korán, mert túl fáradt volt (ezt kifigyeltem, hogy mikor mennyire álmos mikor lefektetem de ez mostanság van, nem folyamatosan kel hajnalban csak néha, mikor tényleg túl fáradt estére.) Ilyenkor is visszaalszik.

2016. jún. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Es hogy oldodott meg a korankeles az ehsegtol? Gondolom nem eszik meg mindig orokke?
2016. jún. 27. 14:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Esetleg a melegtől is lehet, illetve nekünk a függönyünk nem teljesen fényszűrő és azon az oldalt kell a nap ahol a szobája ablaka van, igy már elég korán ragyog az egész szobája, eddig úgye nem nagyon volt ilyen napos meleg idő, lehet ez is befolyásolja, vagy lehet az is hogy szomjas. Nálunk is ez van, mondjuk Őt visszatudom altatni általában,de ezekre gyanakodom, most lesz 1 éves.
2016. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
4. hozzaszolo, hany hetig tartott a fogzasos-mozgasfejlodeses korankeles. Meg leirnad pontosan hogy nalatok mi volt akkor hogy tenyleg egyezik-e a sztori?
2016. jún. 27. 20:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Én írtam az éhséget, az én babám kisebb és hasfájás miatt nagyon nehezen haladtunk a hozzátáplálással, majdnem 8 hónaposan még csak 1x evett pépeset és egyik napról a másikra úgy tűnt, mint aki tényleg nem lakik jól és kért plusz egy adagot hajnalban is. Szóval nálunk még egy étkezés kiváltása megoldotta. Nyilván ha a te babád már járni fog, akkor más a helyzet, biztos elég étkezés van kiváltva. De tényleg, az enyém evett hajnalban és visszakérezkedett a kiságyba, simán visszaaludt. Amikor pl a foga jön akkor nem alszik vissza csak úgy.
2016. jún. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!