Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nincs valami praktikátok...

Nincs valami praktikátok torokfájásra,15 hós babának?

Figyelt kérdés

Éjjel többször felébred ,sír,fáj a torka.

Persze doki látta már!


2010. máj. 3. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
En 1-1 kanal mezet szoktam ilyenkor adni a lanyomnak. Kicsit csokkenti a fajdalmat.
2010. máj. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nurofen szirup lefekvés előtt. Helyileg csillapítja a fájdalmat, és van egy kis gyulladáscsökkentő hatása is. Nekünk ilyenkor naponta 3-szor szokta javasolni a doktornő.


Egyébként van egy Bioparox nevezetű spray is, amit lehet használni ilyenkor.

2010. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aloe first-tel fújom be, vagy gyógyszertári ecsetelővel (olyasmi mint a dentinox, ha már az fogra nekünk nem vált be, legalább a torokra jó, mert azt is hűsíti) Tantum verde, amit még szoktak ajánlani. Ha nagyon fáj, akkor viszont én is adok fájdalomcsillapítót. A méz is jó ötlet, nekem is elmúlasztja, csak az enyémek még picik és nem ehetnek.
2010. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor Tantum Verdét használok neki.
2010. máj. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiam most volt beteg.A dokibácsink Ceclort írt fel,és a 2. napon már alig volt baja.De a Nurofen is nagyon jó erre. 16 hónapos.
2010. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!