Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A rota vírusos fertőzésnek...

A rota vírusos fertőzésnek mik a jelei?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy kiszárad a gyerek,de lázas,megy a hasa-ez mit jelent milyen gyakorisággal...hány,nem eszik ,sír,kedvetlen..ilyenekre lennék kíváncsi ,főleg azok írjanak akik voltak már ilyen helyzetben.Köszönöm
2008. okt. 8. 08:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rotafertőzésünk,a fiam hozta az oviból.Neki fél óránként ment a hasa,mindent kihányt,láza nem volt.KB fél napig volt beteg,másnap könnyü ételeket evett,harmadnapra újra visszaesett.A férjemnek 2szer ment a hasa,de 3 napig feküdt,mint egy darab fa.Tényleg rosszul volt.Nekem fél nap ment a hasam a wc-ről fel sem kelhettem,és sztereóba hánytam,iszonyatosan rossz volt a közérzetem,alig tudtam a lábamra állni.Lázumk nem volt.Van rá védőoltás is.Ja volt calicink is már.
2008. okt. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!