Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelyi fertőzésnek milyen...

Hüvelyi fertőzésnek milyen jelei lehetnek, és a babára ártalmas e? Ha pl még pár napig nem tudok orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Van kis viszketésem,de nem tudom eldönteni,most mitől..A hüvelyem körül nem viszket,inkább csak a környékén.Tegnap borotválkoztam,alulról,nem tudom előtte nem e amiatt volt,hogy már picit megnőtt,most meg nem -e mivel leborotváltam,és érzékenyebb lett.A folyásom olyan mint volt.Bocsi a hülye kérdésért,de nem tudom mit csináljak.
2009. nov. 19. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a terhességem elején az orvos azt ajánlotta, hogy ne kezeljem semmi szerrel, se kúp, se gyógyszer, hanem természetesen tartsam tisztán, és szellőztessem. Viccesen hangzik, de hatott:) Gondolom, ez volt a természetes gyógyulás.
2009. nov. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor a viszketést sem kell kezelni?Nekem mindig azt mondta amig nem csip nem viszket addig nincs gond.Hát most viszket,csak nem tudom mitől...Az a helyzet a héten nem igen tudnék elmenni,csak hétfőn.Attól félek ha vmi efrtőzés,addig nem lesz e baja a babámnak?14 hetes vagyok.
2009. nov. 19. 08:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszélj az orvosoddal, és ő megmondja, hogy mit kell tenni. Az nem baj, ha csak pár nap múlva tudsz elmenni hozzá, de legalább akkor menj el. Jobb megmutatni neki, hogy milyen panaszod van. Legalább megnyugtat. A terhesség elején is lehet és kell kezelni az ilyen nyavajákat!
2009. nov. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 12 hétig szokták a gyógyszereket-kúpokat hanyagolni, te már túl vagy ezen, szóval a dokid megnéz majd és felír valamit ha szükséges. néhány nap viszketésből semmilyen baj nem lehet, akkor lenne gond ha nyitva lenne a méhszájad, mert akkor könnyebben felszáll a méhbe a fertőzés. De ne aggódj, a tested többszörösen védi a magzatodat mindentől:) tudja mi a dolga:)
2009. nov. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Esküvö miatt nem tudok majd csak hétfőn menni,annyira nem vészes,de örülök hogy megnyugtattatok,hogy pár napból nem lesz baja a Picimnek.Boldog babavárást kivánok mindenkinek!
2009. nov. 19. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!