Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen volt a mai éjszakája a...

Milyen volt a mai éjszakája a babátoknak? Mert nálunk agyrém.

Figyelt kérdés

Éertetlenül állok a mai éjszaka előtt: a 14 hónapos kislányunkat este fél 8-kor letettem aludni, 1 óra múlva felsírt, de vissza aludt megnyugtatás után. Majd 10 körül felébredt, valószínű zajokra, és éjjel fél 2!!!-kor aludt el. Kínáltam mindennel, nem kért, csak sírt, de aztán nagy nehezen megnyugodott és játszott. Végül adtam neki tápszert, azután tudott nagy nehezen elaludni.

Az éjszakai tomboló szél, a fogzás (2-3 hete csak ritkán alussza át az éjszakát, ami egyébként 7 hónapos kora óta megy neki), felállás és lépegetés-járás a járássegítővel, vagy átlalában az időjárás, vagy mi rontottunk el valamit? Első baba, nyugtassatok meg kérlek, hogy ez ennyi idősen még akár "normális" is lehet. Szeretném újra átaludni az éjszakákat.


2017. jan. 3. 07:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Ennél "jobb" éjszakánk volt. Éjféltől óránként ébredt, állt fel, mászott volna ki, mellette kellett aludni. 16 hónapos. 14 hónaposan "romlott el" az alvása.

Szep.szorongás második felvonásának tudom be, gyakran ilyen az éjszakánk mostanában, csak néha alussza át.

2017. jan. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

16 hós lányomnak még nem volt átaludt éjszakája!

Én is mindig fogtam valamire ( hasa, foga, idő, mozgásfejlődés)

Sosem tudom meg h mi baja ilyenkor. Az új szokása hogy hajnal 2 körül kel és csak 4 kor alszik vissza ( addig felsír, mocorog, helyezkedik) persze játszani akar amit nem hagyok, így mégjobban sír....

Szóval nyugi! Vagyunk így többen ☺

2017. jan. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

9 hosom van.

Epp most ejjel remekul aludt.este fel 8 korul tettuk le,es reggel fel 8 korul ebredt.

Mostanaban pedig tobbszor is van fent ejjel.

az elmult kb 2 honapban most aludt csak ilyen jol.

2017. jan. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk szuper. Reggelre megérkezett a várva várt fogacska. Fél 8-kor aludt el, reggel 6-ig aludt. Az előző napokat viszont nem szeretném kommentálni. Volt 6 ébredés, máskor csak 1 de az minimum 2 órás ébrenléttel.

15 hónapos.

Nálunk nincs szél.

Amikor elindult a nappali és az éjszakai alvása is borzalom volt. Egyszerűen nem akart aludni. Nappal nem aludt eleget, éjjel szerintem már a túlfáradás miatt is kelt sokszor. Szóval ez is lehet ok szerintem.

Én normálisnak érzem a rossz éjszakákat is, max rossz amikor éjféltől hajnal 2-3ig fentvan másnap meg mindenki nagyon álmos. De akkor se tudok mit csinálni, fogzás közben nála megesik sajnos. Vagy ha nehezet vacsorázott akkor főleg, ilyen is volt vagy 2x.

2017. jan. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kesobb aludt el kb egy oraval, mert elhuzodott a delutani alvasa, de egyenkent kb 10 perce ebredt, de meg mindig nem sir, csak beszelget a kisagyaban. Most hul a tapszere. 11 honapos. Mindig jo alvo volt, remelem ez nem fog romlani. :( ejjelente 12 orat alszik. Napkozben 3-4et
2017. jan. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Sok mindentől lehet. Nekem 15 hónaposom van, aki 10 hetes korától átaludja az éjszakát. De neki is vannak rosszabb időszakai. Most pl. 3 hete állt helyre a "rend", előtte egy hónapig elég nyűgös volt éjjel is, mert egy hónap alatt jött ki neki 4 őrlő és 2 szemfoga. :( Utólag tudom csak, hogy ez volt a baj. De előfordulhat front miatt is, betegség is bujkálhat benne, picit többet vacsizott, vagy egyszerűen kicsit több inger érte tegnap, és nehezebben dolgozta fel. Nekünk is van, hogy nem tudunk aludni úgy, ahogy szoktunk. :( Előfordul, de nyugi, visszaáll majd minden. Kitartást! :)
2017. jan. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. Ugy latom, mi a "kozepmezonybe" tartozunk.

4-es, Neked kotelbol vannak az idegeid😊 En mar eleg kielezetten fudok reagalni, ha nincs meg a kb 6 ora alvasom, ami pedig szerintem nem sok...

Nyugodtabb ejszakakat kivanok😃

2017. jan. 3. 17:21
 8/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, olyankor alszunk nappal. Az első alvása olyankor megnyúlik 2-3 órásra is néha én meg szintén elalszok. Amúgy én se bírnám túl kevés alvással.
2017. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!