Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig adtátok az esti pépet...

Meddig adtátok az esti pépet a babátoknak?

Figyelt kérdés

Kisfiam egy èves múlt. Szopizik mèg reggel-este. Ezenkívül azt eszi amit mi,imád enni.

Mivel pár hónapja úgy èreztem,estère kevès a tejem, ezèrt írt fel a gyerekorvos HA pèpet szopizás pótlása miatt. Szóval eddig vacsira ezt ette aztán fürdès, ès cicizès...

Na most pár hete alig eszi a pèpet (nem az ízèvel van a gondja, váltogatunk többfèlèt) szerintem unja hogy kanalasat eszik, azt akar enni amit mi... Kèri a kenyeret,mutogat a mi vacsinkra.

Szerintetek hagyjuk a pèpet? Ne erőltessem?



2016. dec. 20. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Sose adtam neki esti pépet, vacsira azt ette amit mi.
2016. dec. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
1 évesen elkezdte enni, amit mi. Esti pépet sosem kapott, 4 hónapos korától tápszeres volt, az volt a "vacsi". 1 évesen meg áttértünk tejitalra, amit a vacsi mellé ivott.
2016. dec. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Azt èrtem hogy az akinek a babája nem kapott sose pèpet az sima vacsit adott neki. Leginkább arra lennèk kiváncsi hogy a pèpes babák meddig ettèk?

A doktornő mindig autómatikusan írja fel receptre

2016. dec. 20. 13:37
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
1 evesnek minek mar pep?? Adj neki rendes vacsorat aztan cici! Ha keves a teje meg adj neki tejitalt! Ennyi...
2016. dec. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%

Enyémek 2 évesek múltak és néha még most is adok nekik, egyfajta a tejbegríz helyettesítőként, tehát gyakorlatilag ahelyett kapják (kb 2-3 hetente egyszer), végülis annál jóval több vitamin van benne.

Rendszeresen olyan 1 éves korukig vacsiztak pépet.

2016. dec. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12%

Az en picim par honapig szerette, aztan megunta.

8-10 honapos koraban ette.

Eroltetni nem szabad, neked, hogy esne , ha olyan etellel akarnanak megtomni amit utalsz ?

2016. dec. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!