Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen mennyire anyas a...

Kinek milyen mennyire anyas a gyereke? 3eves lesz lassan es joforman lepni sem tudok tőle. Ti hohyan kezelitek az ilyen helyzetet? Kisteso 1eves, összefüggés lehet?

Figyelt kérdés
2017. jan. 5. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt nálunk is. Pont ugyanilyen felállás, két év korkülönbség, nagyon anyás "nagy."

Biztos a tesó is rátett egy lapáttal, de már eleve anyás volt. Hogy hogyan kezeltem? Nem kényszerítettem, hogy mással legyen, csak ha nagyon muszáj volt. A nagyszülők nem is vállalták szívesen, de én se akartam kényszerrel "szoktatni". Az ovit 3,5 évesen kezdte, a beszoktatás intenzív volt sok sírással, de kb. egy hónap alatt megszokta és nagyon megszerette.

Ez volt, túl vagyunk rajta. Ma már 6 és fél éves, jó ideje az apja a mindene, de persze rég nincs már gond azzal sem, ha másnak kell vigyáznia rá.

2017. jan. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én sem kenyszeritem h mással legyen,de mennem kell dolgozni... Na viszem magammal mert olyan helyen dolgozok,ha nem birja egész nap meg eljövök. ...megtehetem de abból nem élünk meg. Nem mindennapos a minka csak közbe kell mennem.. Nem tudom másra hagyni mert olyan hisztit levag h sirasig ordít. ..azt akqrja h vele aludjak,ha kiszokok észreveszi. Regen ily3n nem volt ...elaludt es k8jottem egesz ejjel egyedül vegigaludta...most meg.... Sz...i sem tudok...megőrülök. .. szeretem de tanácstalan vagyok
2017. jan. 5. 05:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki vigyaz rajuk, mig te dolgozol?
2017. jan. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


Azért írtam, hogy akkor nem hagytam másra, ha nem volt muszáj. Én is jártam suliba, a nagymamám is nagyon beteg volt, látogattam a kórházban, olyankor ő is másra volt hagyva, közben meg sírt, ez van.

Ha dolgoznod kell, akkor nincs mese, másnak kell vigyáznia rá. Csúnyán hangzik, de majd megszokja. Szeptembertől, gondolom, oviba is megy, igaz, az még hosszú idő, addig javulhat is a helyzet valamit. Addig amennyi időt lehet, töltsél vele, én személy szerint az együtt alvásban sem látok kivetni valót, ha nem megy a házasságod rovására.

2017. jan. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4. Ez mi? Reklam?
2017. jan. 5. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!