Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyuka társak! Ahol...

Kedves Anyuka társak! Ahol már nincs fűtés hogy öltöztetitek a babátokat? Fóleg az éjjszakára lennék kiváncsi ilyen hidegben

Figyelt kérdés
Tömbfűtésünk van de a fűtő nem akarja bekapcsolni a fűtést nálunk a klimával és egy hősugárzóval fűtök villanyszámla az egeket verdesi igy van 20-21 fok:( kisbababám 10 hónapos
2010. máj. 16. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

20 fokban már teljesen jól érzi magát a baba, egyáltalán nem kell izgulnod! Nálunk télen 18 foknál nem volt több (bérelt ház, rossz szigetelés, rossz fűtési rendszer) de sose volt megfázva.

20 fokban egy body és egy rugi bőven elég.

2010. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 3 hónapos fagyosszent. Tegnap éjjel adtam rá bodyt egy plüssrugit, vastag hálózsákot meg betekertem egy takaróba, rá a pléd. Így és óránként kelt, úgy fázott. Végül együtt aludtunk, másképp nem ment. 16 fok volt. Még 1 hétig ilyen idő lesz sajnos.
2010. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi családi házban lakunk, más nagyon régóta nem fűtünk. a lányom 14 hóanpos egy rugdalózban alszik. Nálunk amúgy sem szokot meleg lenni.

Most 18 fok van házban, alváshoz teljesen ideális.

2010. máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Babája válogatja, hogy érzi jól magát.

Nálunk is 16 fok van reggelre, lányomon egy rövid rugi van, egy vékonyabb plüss hosszuuju hálózsák és egy közepes vastag ujjatlan hálózsák. Ha már ennél többet adok rá, izzad és többször felébred..

2010. máj. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21 fok körül lehet, már nálunk sincs fűtés. Egy rugi, hálózsák (ujjatlan vékonyabb anyagú) van rajta és egy pléddel van betakarva este. 7 hónapos.
2010. máj. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19-20 fok van nálunk éjszaka, már nincs fűtés. A fiam hosszú ujjú bodyban és vékonyabb ujjatlan hálózsákban alszik, és deréktól lefele betakarom még egy puha pléddel.
2010. máj. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

09:17-es vagyok

Elfelejtettem írni, hogy 6 hónapos a gyerkőc.

2010. máj. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi én nagyon fázós vagyok magamból indulok ki köszi megnyugodtam:)
2010. máj. 17. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!