Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Befűtöttetek már, akiknél...

Befűtöttetek már, akiknél egyedi, konvektoros vagy hasonló fűtés van?

Figyelt kérdés
15 hónapos a babám, eddig csak nála lett befűtve, de kezd hűvös lenni. Ti nálatok már megy a gáz vagy ami van ?
2010. okt. 1. 07:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nálunk a termosztát be lett kapcsolva télire (gázkazánunk van). Ez azt jelenti, hogy ha lehűlne a lakás 22 fok alá, akkor bekapcsol a fűtés. Általában kétszer kapcsol be, a reggeli szellőztetés után, és este, amikor már lehűlt kint a levegő. Éjjelre viszont csak 21 fok van beállítva, így nem is kapcsol be nagyon. Persze ahogy kint egyre hidegebb lesz, egyre többet fog menni a kazán.
2010. okt. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Szia! Mivel babám csak 3hónapos ezért napközbe és estére is egy kicsit bekapcsoljuk a gáz kazánt de lassan begyújtunk a másikba is.
2010. okt. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Szia mi is már használjuk a fűtést kb. 22-23 fok van nálunk.
2010. okt. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
5hónapos a babám.Mi még nem kapcsoltuk be.A hőmérő szerint 22fok van.Most kissé én is elbizonytalanodtam...
2010. okt. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Mi már hetek óta fűtünk éjjel.
2010. okt. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Igen, gyerkőcnél nálunk is megy, mert éjjel nagyon lehűlt volna. De most azon gondolkodom hogy a lakás többi részében is be kéne fűteni lehet... ma reggel csak 21 fokott mutatott a nagyszobában a hőmérő...

15 hónapos a gyerkőc

2010. okt. 1. 08:18
 7/24 anonim ***** válasza:
fűtünk...
2010. okt. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

mi is kb. 3 hete (voltak közben napok,mikor nem), de csak esténként. így reggel is még 23 fok van, estig kitart. de ha kint hideg marad nappal is, akkor szerintem reggelenként is be kell kicsit.

6 hós a babám.

2010. okt. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
cserépkályha, és a szobához közel a kijárati ajtó. Szóval pár napja minden nap rakok pici tüzet. Talán ellennénk nélküle is, de így nyugodt szívvel merek szellőztetni, mert tudom, hogy rendesen visszamelegszik. Főleg, ha a pici a földön játszik.
2010. okt. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Igen fűtünk már vagy három hete 23fok van igy bent.Gyerekek a földön vannak és féltem őket.
2010. okt. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!