Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hónapos baba hogy viseli a...

18 hónapos baba hogy viseli a repülőutat, szoptatni kell fel és leszálláskor?

Figyelt kérdés
csak 2-3órás a repülőút

2017. jan. 10. 01:13
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Szopik még? Mondjuk, ha igen, akkor sem kell ennyi idősen már szopiztatni fel-leszálláskor. Egy másfél éves eszik már rendes ételt. Vigyél neki pépet, vagy ropit, vehetsz neki a repülőn croassant, vagy valami könnyen rágható, ehető pékárut.

Az, hogy hogyan viselné, az változó.

2017. jan. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Fel éves kora óta repül a fiam. Soha semmi gond nem volt. Kicsikent vegig aludta, masfel éves koratol vegig izgulta :) Kb. 20-szor repült eddig, de még sosem volt gond. Készulj etellel, itallal, és vigyél játékot. Egy éves koráig szoptattam, szóval már másfél évesen nem szopott fel és leszálláskor. Jó utat!
2017. jan. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És hogyan akadályoztatok meg a füldugulást?

Mert nekem egyszer bedugult a fülem felszálláskor, olyan volt mintha be akarna szakadni a dobhártyám...ne ha neki is így bedugul a füle, tuti vegig visítja.


Igen szoptatok még szerencsére :)

2017. jan. 10. 15:55
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Pont ennyi idős volt a fiam amikor 14orat repultunk. Én mar nem szoptattam, de cumisuvegb
2017. jan. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Folyt: cumisucegbol itattam fel és leszálláskor :) Jó utat!
2017. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

a szilikonos itatópohár is jó cumisüveg helyett?

mondjuk azt nem kell szívni...

2017. jan. 10. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!