Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Repulon fel-es leszallaskor...

Repulon fel-es leszallaskor lehet a baba hordozokendoben ram kotve?

Figyelt kérdés

Vagy mindenkepp rendesen az olemben kell ulnie?


Egyedul repulok nemsokara 4 honapos babaval es most tervezgetem, hogy lenne a legjobb neki, illetve mit vigyek magammal. A hordozokendoben nagyon szeret lenni, de ha kivetetik, akkor mindegy.

Illetve abban tudnatok segiteni, hogy a biztonsagi ellenorzesnel ki kell-e venni a kendobol vagy kengurubol?

Vagy ha babaulesben van, akkor abbol? A babakocsit is fel kell tenni osszecsukva az ellenorzesnel a szalagra?

Mivel csak ket kezem van, raadasul tel van, csomo cucc lesz, nagyon nem mindegy a logisztika :-) Bar gondolom csak segitenek, ha latjak, hogy egyedul vagyok.


koszonom!


2012. dec. 16. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
A logisztikai részét nem tudom, de ha kendőben van rajtad a gyereknek nem fogo tudni itatni. Viszont az nagyon fontos, hogy fel és leszálláskor igyon a gyerek, a füle miatt.
2012. dec. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokat repultem mar, de meg kendoben nem lattam babat. Kengurut lehet hasznalni, az tuti. A hordozot fel kell tenni a szalagra. Babakocsit sosem vittem. Ennyi mindent minek viszel az ellenoresig, miert nem adod fel a poggyasszal? Segiteni nem segitettek egyszer sem, talan annyit, azt is csak pesten, hogy elore engedtek a biztonsaginal. De pl Lutonban sosem. En 7 hos babaval repultem eloszor, borzalmas volt....Fogni kellett, csomo cuccom volt. Huuuuh... Ha nem segit egy magyar par fogalmam sincs hogy csinalom. Ket nagy borondom volt, hordozo, kezipoggyasz.. Aztan kesobb mar jo volt. 14, 17 hosan.De meg itt is akadt segitsegem :) Mi is most keszulunk megint egy het mulva.En az elso ut elott felhivtam a repteret annyi kerdesem volt :) Jo utat Nektek!
2012. dec. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
2. En ezeket viszem: pelus, popsitorlo, valtas ruha, takaro, tea cumisuvegben, bebidesszert uveges, szendvics, cumik, jatekok, lazcsillapito kup es deadalon kup. Plusz innivalot a vammentes boltban veszek. Amikor tapszert kellett vinnem, akkor adagolo dobozban a port, amennyi egy adaghoz kellett. Vettem babavizet a vammentesben. Ezeket mind a kezipoggyaszban vittem. Annyit tudni kell, hogy a ryanair meg vizet sem hajlando melegiteni tapszerhez. Az easyjet viszont nagyon jo volt. Mienk volt egy teljes sor. Mondjuk egy 4 hos baba szerintem aludni fog. Le es felszallasnal itasd, mert sirni fog. Nekem egyszer pont aludt es felebredt orditva.... Nem tudom hova utazol, de ha kifele szukseged van kocsira, amire felpakolhatsz mindent legyen nalad apro... Ha valami kerdesed van irj!!!!
2012. dec. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Easyjettel megyunk, es mivel ugyanannyiba kerult egy kulon ules neki, mint a gyerekar, amennyiert az olemben utazik, ezert kulon helyunk lesz. Ok igy viszont kernek babahordozot vinni, igy babakocsi+ hordozo rajta tuti lesz velunk. Mivel viszont egyfolytaban nem szeret sokat lenni a hordozoban, szeretnek massal is keszulni, pl. kendo v. kenguru, hogy legalabb ott legyen, aztan max nem kell.


Nem lesz feladott csomagunk, csak kezi, ezert nem adom fel a kocsit (meg ugye kell a hordozo a gepre).


Ami meg erdekelt, hogy pontosan hol adjak majd vissza a babakocsit? Rogton a gepnel? Felhivtam az easy-t, de nem tudtak megmondani (Genfbe megyunk), majd ott a szemelyzetet kell kerdezni... Ha lenne feladott csomagunk, akkor azzal egyutt jonne, de ugye nem lesz.

Mert baromira nem mindegy, hogy meddig kell a kezemben vinni 10+ kilot... Ezert viszek sztem kengurut v kendot is.

Amugy anyatejes, viszek uvegben lefejt tejet es vizet is. Jo lenne szoptatni fel-es leszallaskor, de nem tudom hol es hogyan kell majd akkor lennie al bebinek becsatolva.

2012. dec. 17. 06:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet rád kötve. Mikor mi mentünk a fiunkkal (jó, ő nagyobb volt), de az ölemben elaludt, így adtak az övhöz direkt erre a célra készült gyereköv toldást, hogy őt is be lehessen csatolni. De elvileg Te be leszel kötve, a baba meg hozzád, így gondolom engedni fogják, főleg ha alszik. Ha esetleg ébren van és ragaszkodnak hozzá tedd az ülésbe a fel és leszállás alatt, amíg meg csak egyenesen repül a gép, azt csinálsz vele, amit akarsz, akár sétálgathattok is. A babakocsit nem szokták felengedni az utastérbe, közvetlenül a beszállás előtt, vagy a csomagfeladási részen (társaságonként változó) elviszik, és a visszaadása is bárhogy történhet. Van, amikor a csomagos szalagon érkezik, van, hogy a leszállás után még várnotok kell, és ott adják oda.

Ryanairrel és talán pont EasyJettel (ez nem biztos, rég volt) utaztam.

2012. dec. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szoptatni is lehet fel és leszálláskor, vagyis nem ülben kell ülnie, fekhet is, ráadásul kendőben bőven tud szopizni ;)
2012. dec. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet szoptatni az ovben is, nem kell ulni, fekudhet is :) En is szoptattam. Es ugy, mint Te kulon ulohelyet vettem, mert csak az easyjet engedi fel a hordozot. De hiaba vittem fel a gepre, nem tudtam hasznalni, mert olyan kicsi volt a hely ket ules kozott, hogy nem fert be. Ugyhogy nagyon megbantam, mert csak pluszba cipeltem. A babakocsit a wizzair pl a csomagokkal adja ki, de ha jol emlekszem az easyjet a geprol leszallva mar odakesziti.
2012. dec. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek!


Azt hiszem akkor viszem a babakocsit, de hordozot nem, fel-es leszallaskor pedig az olemben lesz es szoptatom, kozben pedig hatha le tudom fektetni az ulesre, remelem senki nem ul oda harmadiknak :-)

Azert a kengurut viszem, hogy legyen szabad kezem a biztonsagi ellenorzeskor, vagy ha csak kesobb kapjuk meg a kocsit.

2012. dec. 17. 19:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Most en is ezen izgulok, hogy remelem a melletunk levo ules szabad, lesz es nem foglalt minden hely, mert az olemben nem fog kibirni 3 orat..... Ryanairnel meg nem lehet kulon helyet foglalni 2 ev alatt.... Nem tudom miert.... hat ez van, sajnos Manchasterbe nincs mas valasztas :(
2012. dec. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!