Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges hogy babám szeme...

Lehetséges hogy babám szeme világosodik?

Figyelt kérdés
Kèkes szürkès szemmel született,aztán barnás lett,majd utána barnás zöld,ès most az írisz külső rèsze sötètkèk.Amúgy nekem zöld,apukának világos barna zöldes beütèssel,a pici most múlt hèt hónapos.Világosodhat annyira,hogy zöld vagy kèk lesz neki?

2017. jan. 7. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Az újszülöttek általában kékesszürke szemszínnel születnek, és a szem végleges színe csak 6 és 12 hónapos kora között alakul ki, de az is előfordulhat, hogy ennél később, akár csak három éves kor körül véglegesedik a baba szemszíne.


Milyen színű szemet szeretnél neki, hogy ennyire izgulsz?

2017. jan. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ha kívánság műsor lenne akkor zöldet, de hát nem az,lesz amilyen lesz :-)
2017. jan. 7. 11:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Én meg barnát szeretnék, számomra az a legszebb, de nálunk mindkettőnknek barna szeme van, csak nagyszülőknél van kék meg zöld. Ha nagyon izgulsz, tölts ki neten szemszín kalkulátort, az kiírja hogy melyikre mennyi az esély. Persze ettől még lehet a legkisebb valószínűségű is, de játéknak jó.
2017. jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Természetesen lehetséges, az emberek többségének általában 3 éves korára fixálódik le a szemszíne, de véglegessé csak 10-14 éves korban válik. Nővéremnek például hat éves koráig gyönyörű, égszínkék szemei voltak, amik aztán 3-4 hónap lefogása alatt zöldre változtak (ez lett a végleges szemszíne).
2017. jan. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na játszadoztam egy kèt kalkulátorral,ahogy ajánlotta valaki,csak nem èrtem hogy az egyik a zöldre 37,5 a másik meg 12,5 %.

Hát így èn is tudok tippelni.

2017. jan. 12. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!