Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos koráig kapott a...

Pinky1981 kérdése:

Hány hónapos koráig kapott a babátok tápszert, mikor lehet teljesen elhagyni?

Figyelt kérdés
15 hónapos kisfiam reggel és este lefekvés előtt iszik tápszert.
2010. máj. 5. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mi is ennyi idősek vagyunk,én megvárom a 2 évet.De nem azért mert nem lenne szabad,hanem mert ő hasmenéssel reagál a joghurtra is.már nem vészes,de így kitoltuk a tej adását.a tejtermékek többségével nincs gondja és a tejjel készült ételeket is adogatom neki.talán 2 hónap múlva megpróbálom adni neki a tejet.egyébként ha nálatok nincs semmi gond,és tejérzékeny sincs a családban akkor már megpróbálhatsz adni neki.
2010. máj. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem védőnő azt mondta 2 éves korig nyugodtan mehet. inkább mint a tej. enyémgyerek irtó vékony (14 hós és 7600 gr) így neki nem is való a tej, mert a tápiban több a kcal.
2010. máj. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
12:36. enyém nappal kétszer, éjjel 2-szer iszik még.
2010. máj. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam éppen 1 éves koráig kapta.Kipróbáltuk a tejet,nem lett semmi baja,de én is (hasonlóan az előző anyukához) maradtam a kalóriatartalom miatt a tejitalnál.

A mi védőnőnk is említette,hogy 2 éves koráig adhatok tápszert,ha szükséges.

2010. máj. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 14 hónapos lesz a lányom és reggel egy üveg tejet iszik meg, este pedig tápszert lefekvés előtt. Már a reggeli tejből és lényegesen többet iszik meg mint tápszerből, látom rajta hogy csak hirtelen eltelik vele, az esti tápszert pedig még egy jó ideig hagyom neki, ha másfél éves koráig issza addig adom neki azt.
2010. máj. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1- 1 1/5 évig volt tápszer,25 hóig babatej,utána házi tej vízzel.Arra figyelek,hogy napi 1/2 L tejnél többet ne kapjon.
2010. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

20 hónapos, és amíg csak megissza, addig tápszert fogok neki adni!

a tejben nincs semmi, amire szüksége lenne

2010. máj. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 demeve válasza:
Nekem a tápszer egyáltalán nem szimpi, én pl. szeretném minél hamarabb elhagyni a kislányom étrendjéből. Van bennük pár összetevő, ami szerintem nem kéne, hogy benne legyen (taurin, fluorid). Szóval sztem amint lehet, mondjatok le róla.
2013. máj. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 demeve válasza:

Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy tudom, hogy nagyon minimálisan szükségesek a fent említettek, csak rossz hatásuk is lehet hoszzú távon, ha egy picivel is többet kapnak belőlük a babák.


Lényeg, hogy sztem, amint lehetséges ilyenben gondolkodni, a házi cuccok jobbak a babáknak, mint a műviek.

2013. máj. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!