Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Heti 1x kakil, azt is segítség...

Heti 1x kakil, azt is segítséggel, mivel lehet ezen javítani?

Figyelt kérdés

5 hónapos.

A segítséget nem úgy kell érteni, hogy dugdosok bele valamit, hanem Laevolac-ot adok neki.

(Anyatejes, + üveges bébiételből szokott kapni délelőtt néhány kanállal.)



2017. jan. 16. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Erőlködik is vele? Miket eszik? Alma, répa, krumpli hasfogó, barack, sütőtök széklet lazító. Vagy hozzátáplálás előtt is csak segítséggel kakilt? Kemény is széklete?
2017. jan. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Híg a széklete, de látom, hogy erőlködik, meg kínlódik gyakran és semmi :(

A felsoroltakat kapja, igyekszem úgy, hogy sütőtök vagy barack legyen benne, nemrég kezdtük. Ez a probléma korábban is fennállt, mikor mást nem kapott még, csak anyatejet. Gyerekorvosnak szóltam már ezügyben, de hosszútávú megoldást ő sem mondott.

2017. jan. 16. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:
De nem puffad? Attól is erőlködhet. Az én kisfiam 5 hónaposan már nem ordított hasfájás miatt de sokat erőlködött, neki pl mindennap volt széklete néha 2 is, de kakilástól független volt az erőlködés.
2017. jan. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En varnek a hozzataplalassal meg, ha igy reagal. Vagy korabban is ez volt?
2017. jan. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De puffad, a kezdetektől. Pukizni elég sokat szokott. A hasi UH-n mondták anno, hogy az átlagnál több a gázkèpződés.

Sajnos a hozzátáplálás előtt is ez volt :/

2017. jan. 17. 11:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Hasonlo problémánk volt. Kisfiam nagyon ritkán es nehezen kakilt, a laevolac se segített csak első nap.. Doki nem tudott segíteni. Ha hosszasan sem javul, akkor van valami szakrendelés kimondottan szorulásos, nehezen kakilo babáknak (csak most tudtam meg), az orvos biztos tudja.

Ami bevált -hátha segít: ha láttam hogy erőlködik felvettem es a két lábam köze engedtem a feneket, így jókat pukizott, vagy épp ki tudta nyomni :-) naponta többször tirnaztattam, es kamilla teát adtam időnként.

Sajnos mind csak időszakos segítség vikt, hiába adtam később is csak a lazito ételek variációit egész nap. Csak az idő oldotta meg, vagy talán a kissé fűszeres ételek (ő mar eszegeti azt amit mi)

Remelem hamarosan megoldódik, minden jót!

2017. jan. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak is köszi a választ! Ma voltunk újra, azt javasolta, adjam folyamatosan a Laevolac-ot, meg esetleg barack-, szilvalevet + tornáztassam, aztán meglátjuk.
2017. jan. 18. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!