Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idős kortól "lehet"...

Milyen idős kortól "lehet" félig üllő helyzetbe használni a babakocsit a babáknál?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

MI már 6 hónapos korától kb.45 fokban döntött helyzetben használtuk a kocsit. Ugyan még ma sem ül meg magától, de máshogy nincs el a kocsiban.

-8 hónapos baba anyukája-

2010. máj. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 6 hónaposan kezdtük, vagyis a mózest váltottuk le a sport részre. A sport is eléggé dönthető, tehát az is nagyon kényelmes volt. Most 10 hónapos és már ül..
2010. máj. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már 4,5 hónaposan is beletettem a sport részbe, amit félig ülő helyzetbe állítottam, ha aludt, akkor meg lentebb. Sokan kiakadnak ezen, de azon nem, hogy Ők meg a bébihordóban sétáltatják a babát, ami ugyanolyan dőlésszögű...
2010. máj. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettőnél 4-5 hónaposan, hogy kilássanak.
2010. máj. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

előző

Kisebbik 6 hónaposan felült, úgyhogy akkortól csak ülőben használom.

2010. máj. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4 hónapos korától csak félig ülő helyzetben hajlandó a kocsiban maradni, 6 hónapos korától pedig csak ülő helyzetben. Ül és felül. 7,5 hónapos
2010. máj. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos válaszokat!További szép napot kívánok!
2010. máj. 6. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!