Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Muszály a babáknak első lépés...

Muszály a babáknak első lépés cipőcskét venni az első lépéseknél, vagy ez kihagyható?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Első lépés cipőcske???? Úristen! Kb mint a babavíz. Komolyan, szülőknek bármit ellehet adni!


Te ilyenben tetted meg az első lépéseket???? Nem hinnémm, mert ez újkori buggyanat, amiket manapság kitalálnak. És mégis megtanultál járni? És még az emberiség nagy része is.

Esküszöm csoda!

2010. máj. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kicsi otthon tappancsos zokniban mászkált, első utcai cipője egy Siesta bőr magasszárú volt.

Most 14 hónaos van vászoncipője és egy szandálja.

Nem tudom milyen az az első lépés cipő, de tudtommal a nagynak sem volt, a kicsinek sincs.

2010. máj. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez csak üzlet fogás. Kisfiamnak Falcont vettem.
2010. máj. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Arra is az van írva, amit én vettem (clarks) nem mondom hogy gagyi, mert nagyon jól ki van dolgozva, puha, könnyű kis cipő, de a célnak nem felel meg. Bent a lakásban már 1 hónapja jár a kislányom, kint cipőben még mindig nem tud. Szerintem azért sem, mert nem jó a cipő. Szandiból már magasszárút vettem neki, ami tartja a bokáját.
2010. máj. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Siesta márkánál hallottam ilyen kifejezéssel illetett cipőt. Szerintem fontos az első kiscipőnél, hogy a talpa puha legyen (mármint jól hajlítható) és fogja a bokáját. Jó választás a Siesta, de biztos van más márka is ami ugyanolyan jó.
2010. máj. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!