Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sonia, Ioana, Elena, Florena....

Sonia, Ioana, Elena, Florena. Szerintetek melyik a legszebb?

Figyelt kérdés
Petrescu a vezetéknév
2017. jan. 19. 20:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Elena.
2017. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Elena tetszik, ha m.o.-n fog elni akkor olyat valassz amire nem kerdeznek vissza 15x hogy hogy kell leirni? Szoval inkabb Sonja vagy Johanna..

Nem ertek a roman nevekhez, de tetszik a vezeteknev, az Elenaval olyan grófnősen hangzana (nekem ez jut eszembe rola)

2017. jan. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Elena szép, bár nekem a "magyarabb" verziók jobban tetszenek (Heléna, Ilona).

A többi nagyon távol áll tőlem.

2017. jan. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Elena :)
2017. jan. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Huh, nekem az Elena az egyik nagy kedvencem! Illetve román női névből nagyon tetszik a Viorica.


Viorica Petrescu, hm? :)

2017. jan. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
62%
Miert kellett lepontozni azt hogy az en lanyomat elena bellanak fogjak hivni? Amugy az elena nem roman nev. Az elina helena stb. azok nem gagyik? Pedig rokonnevek. Az elina nevnek raadasul nagyon szep jelentese van sztem..de nekem az elena tetszik. Miert kell ezert lepontozni?
2017. jan. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ját nagyon nem tetszik egyik se, de ha csak ezek lennének akkor Elena, azt ki lehet mondani rendesen.

Florina esetleg? Az van nálunk is, majdnem ugyan az mint a Florena de nem kérdeznének állandóan vissza.

2017. jan. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ezek közül az Elena, ha Mo-n fogtok élni.
2017. jan. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az Elena a legvállalhatóbb Magyarországon, de így román vezetéknévvel Ceausescu felesége jut róla eszembe...
2017. jan. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!