Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden szülőnek a saját...

Minden szülőnek a saját gyereke a legszebb a világon?

Figyelt kérdés
Kislányomat sokan dicsérik, hogy milyen szép. Nagy fekete szemei és hosszú szempillája van. Nem tudom, hogy tényleg ilyen szép e vagy csak udvariasságból mondják. Vagy csak én látom gyönyörűnek?
2016. szept. 29. 20:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
40%
Mindenkinek a sajátja a legszebb.
2016. szept. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Mindenkinek a sajátja a legszebb. Viszont ettõl függetlenül lehet hogy tényleg szép. Az én fiamra is mondják vadidegenek, hogy milyen szép babàm van. Elfogulatlanul nézem, akkor tényleg helyeske. Pedig csúfoltam kb egy hétig, mikor megszületett mert újszülöttként....hàáát.... :) Még nem làttam szép újszülöttet, utàna kupàlódnak ki a szememben.

Általában ha csak udvariassàgból dicsérik akkor azt mondják(legalàbbis sokan a környezetemben), hogy cuki, aranyos.

2016. szept. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Mindenkinek a sajátja a legszebb. Lányomat mikor szültem el voltam ájulva milyen szép meg stb. Most 3 éves néztem a kiskori képeit..hát... láttam már szebb ujszülöttet is :) de ettől függetlenül ő volt a legszebb. Nagy súllyal született 4520 grammal és 37 es fejkörfogattal kicsit meg volt gyötörve a feje
2016. szept. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%

Nem

Ha teljesen oszinte vagyok akkor igen latok olyan kislanyt aki szebb mint a gyerekem

Nem azt irom ezzel h az en lanyom ronda lenne hanem azt h az en szepsegmercembe van olyan aki szebb


Elfogult vagy azert latod a legszebbnek


A lanyomnak hosszu suru szempillaja van es nagy vilagitos zold szeme termeszetesen loknis haja, az alakja sportosan izmos

Megis van egy kis tarsa aki az a tipikus, aki szerintem szebb, az az igazi babaarcu barna nagyszemu kislany

2016. szept. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem.

Teljesen reálisan látom.

Gyönyörű kék szemei vannak (már nem változik), hosszú fekete pillái, de látom hogy az orra idővel karvalyszerű lesz (apai ág), az állát pedig tőlem kapta. Persze a szívemnek ő a legszebb, szép baba, szép nő lesz, de nem szépségkirálynő szinten.

2016. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 nünü87 ***** válasza:
48%
Tény hogy vannak nagyon szép bájos babák de nekem is az enyém a legszebb.
2016. szept. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
A multkor buszon utaztam,felszallt egy anyuka a picijevel(5 honapos volt ha jol enlekszem,mondta az anyuka).Az a kislany annyira gyonyoru volt,hogy nem birtam levenni a szemem rola.Gyonyoru piros kis szaja,oriasi gesztenyebarna szemei,dus fekete szempillai voltak.Kis formas baba.Nem azt mondom,hogy nem szep az en kislanyom,mert nekem nincs nala szebb,viszont ez a kislany vmi csoda volt.Tobben is egyebkent megdicsertek.Volt egy nagyon aranyos bacsi,odafordult es nezte a picit,mosolygott ra,tobbszor is elmondta az anyukanak,hogy gyonyoru a babaja,szoval o biztos komolyan gondokta,nem csak ugy mondta,mert azt "szokas".
2016. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%

Èn a fiamat nagyon szèpnek, de nem a legszebbnek látom. Ami miatt mègis az első helyet foglalja el nálam, az a sok ember számára láthatatlan kis szemèlyisège. Bár sokan dícsèrik az utcán is, nem tudják, hogy milyen, ha huncutul nèz rám, vagy vígaszra várva, ha gondolodik, okosan megold valamit, hozzámbújik stb. Èn ezeket mind látom, a külső szèpsègèvel egyszerre, ès ettől lesz ő nekem a világ legszebb, legèdesebb kissráca. Szerintem az anyák ezèrt látják a legszebbnek a gyerekeiket.


Egyèbkènt szèp szabályos az arca, nagy barna szeme van, hosszú szempillája, kreol bőre stb. Nekem egyèbkènt is tetszenek az ilyen fajta emberek. Egy hófehèr bőrű, szőke, kèk szemű gyerek nekem inkább aranyos, okos, cuki stb, de nem igazán szèp, mert nem ez a zsánerem.


Ès igen, szerintem sokan udvariasságból is mondják.


Egyèbkènt èn megkèrdeztem az anyámat erről règebben. Teljesen le voltam döbbenve, hogy azt mondta, nem mi vagyunk neki a legszebbek. Èrthető egyèbkènt, hisz nem vak. Cserèbe minket szeret a legjobban.

2016. szept. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
nekünk is mindenki mondja, és hozzáteszik, hogy igen, illik mondani, de a mi babánknak nem ezért mondják, hanem tényleg nagyon szép. Császárral született, nekem utána olyan volt, mint egy kis béka :) most már én is azt mondom, hogy tényleg szép, de semmi különleges, szerintem.
2016. szept. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%

Az én kisfiam volt a vilàgon a legszebb...aztàn eltelt 2 hónap,hormonok csillapodtak és néztem a képeket, hogy jesszus... 3 hónaposan lett szép, azóta meg az a brad pitt tìpusú kispasi lett,szép szimmetrikus arc, széles àlkapocs, tényleg szép kisfiú, sokan dìcsérik.

A lànyom is a legszebb volt a vilàgon, gyönyörű élénkpiros szàj, szép sötétkék gomb szemek... A szülőszobàn is mondtàk, hogy gyönyörű kislàny( nem nagyon hittem, mindamellett, hogy nekem ő volt a legszebb akkor is, mert ugye a fiamra is mindenki mondta hogy szép...pedig...)

De utólag a képeken is szép volt, ìgy visszanézve. De pàr hónaposan meg hajajj, mint egy felfújt lufi, most màr kezd alakulni, de még mindig nem a legszebb:-) csak nekünk.


Szerintem mindenkinek a sajàtja a legszebb, de ahogy itt többen is ìrtuk, hogy ennek ellenére làtjuk a hibàkat... Hàt néhàny anyukàt akinek mondjuk úgy érdekes arcú a gyereke nem értek amikor ràderölteti magàt, hogy nézd milyen szép a gyerekem és de gyönyörű, mond hogy mennyire szép...stb Ők nem làtjàk, hogy nem annyira szép? Erre kivàncsi lennék.

2016. szept. 30. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!