Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki találja ki az utónévkönyvbe...

Ki találja ki az utónévkönyvben ezt a sok lehetetlen nevet?

Figyelt kérdés
A legtöbbje teljesen irreális, idióta név, ami még halandzsának is hülyén hangzik! Honnan szedik ezeket?

2017. jan. 21. 00:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%
Szófia-ként lehet:)
2017. jan. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%
Sosem értettem az MTA-t.A szabályzatukban az van,hogy nem fogadnak el olyan nevet,ami miatt később csúfolódás tárgya lenne a viselője.Ezért nem engedélyezték tavaly például a Szivárvány nevet.De őszintén mennyivel rosszabb ez mint például a Gandalf?
2017. jan. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%
Szofiként is adhatod.
2017. jan. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Azt olvastam anno egy cikkben, hogy az MTA nem engedélyez ősmagyar ( törzsi) neveket, de ugyanakkor engedelyezi a Ronaldo, Dzsenifer, Armando stb neveket.

Tényleg felháborító ez a sok száz - még külföldi név magyar átiratának sem megfelelo- ostoba " névnek" az engedelyezese!!!! Semmi koncepcio nincs benne, neha azt hinne az ember h egy vicclapot olvas, neha azt hogy vmi kémia tankonyvet vagy egy morfinista kolto lazalmos verset...

2017. jan. 21. 09:59
 15/17 anonim ***** válasza:
25%
Kedves lepontozó ez a legnagyobb örömöd?Nézd meg az adható nevek listáját.Válaszoltunk a kérdésre.
2017. jan. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
25%

Sok agyilag zokni szülő találja ki, aki nem tudja hogyan toljon ki a gyerekével.


Ne is foglalkozz ilyen agyi roncsokkal. Sok szép név is van. Mi külföldön élünk, itt is rengeteg borzadály név van, legalábbis magyar szemmel nézve, pl. Lieke, Saar, ezektől frászt kapok.

2017. jan. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
29%

Valamelyik nap én is fel akartam itt dobni ezt a témát :)

Mi kellemesen elszórakoztunk a férjemmel azon, hogy mennyire határtalan az emberi hülyeség és sajnos senki nem tartja ezt kordában... konkrétan szakadtunk a röhögéstől, mikor a neveket olvasgattuk! Szerintem az is beteg ember, aki például a Leokádia nevet kitalálta, de az is, aki ezt képest volt engedélyezni! Az anyazkönyvezhető nevek felét el kellene törölni a francba. Itt a gyakorin is időnként olyan neveket dobnak be az anyukák, hogy csak fogom a fejemet és bízom benne, hogy ~25-30 év múlva a lányom nem valami Frodó, vagy Dömper, vagy Gandalf nevű valakihez megy feleségül, mert nem fogom tudni röhögés nélkül a nevén szólítani a vőmet... :D

2017. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!