Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? A 4 hónapos babám...

Mit tegyek? A 4 hónapos babám nem egyátalán nem szeret hason feküdni.

Figyelt kérdés
Kisebb korában elvolt hason,szépen elaludt,de most egy kb.5 percig elvan,utánna elkezd hisztizni és sírni így kénytelen vagyon hanyatt fektetni. Utánna el is halgat
2017. jan. 21. 07:32
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Akkor tedd hasra sűrűn, keveveset; de fokozatosan növeld egy kicsivel az időtartamot.

Nem lehet, hogy gyengébb a háta/ nyaka és nehezen tartja meg a buksiját?

Mert ha igen, akkor muszáj gyakorolni akkor is, ha sír. Ha majd megerősödik és nem lesz neki nehéz, akkor már nem fog sírni.

2017. jan. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szeret nézelődni, hason fekve nem tud.
2017. jan. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A lányom soha mem volt el hason.

Én is mindig csak egy pár percre tettem jasra. Ő egyből bőgött....

De muszály egy kicsit úgy hagyni.

Sokszor kevés időre hagytam én is hason!

2017. jan. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy nehezen tartja-e meg a fejét. A doktornő mikor hasra tette megjegyrzte,hogy szépen tartja magát.

Hason emeli a fejét és mindkét irányba forgatja.

2017. jan. 21. 09:11
 5/7 anonim ***** válasza:
En babam is utalta. Akkor kezdte el szeretni, amikor mar at tudott fordulni hasrol hatra. Mar 1 eves, most mar szinte mindig ugy alszik, pedig en hasra vagy oldalra fektetem le, de befordul :) en ugy csinaltam, hogy magamra fektettem (hasamra), ott szeretett hasalni, es mindig emelgette a buksijat, hogy lasson engem, ugyhogy az jo torna volt.
2017. jan. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az utolsó válaszoló módszerét én is kipróbálom :)

2017. jan. 21. 20:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom 3 hós mult és nem volt hason mert hiányos fajta volt és mindig attól féltem hogy elhanyja magat ha hasra teszem. Mindig vigyazni kellett a pocakjara nehogy megnyomjam. Majdnem 3 hos volt amikor elkezdtem hasra tenni a játszó szőnyegre de egy perc utan már nyoszorog es elkezd sirni hogy vegyem fel. Nem akarja letenni a fejét hogy pihenjen . Szoval nem szereti. Foroni sem forog még.

Én is a hasamra szoktam tenni mar szuletesetol kezdve de eleinte nem voltam teljesen vizszintes helyzetben. Tedd surjen hasra , mutogass neki erdekes dolgokat amik elvonjak a figyelmet

2017. jan. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!