Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám lekötni a...

Hogyan tudnám lekötni a figyelmét az autóban? Milyen játékot vigyek? 1 éves lesz a kislányom amikor megyünk vele a Balcsira a nyáron.

Figyelt kérdés
Arra is gondoltam, hogy az anyósülés fejtámla és a hátsó fejtámlák közé kifeszítek gumit, arra teszek játékokat.Plusz még a kézbe vehető játékok. Az a bibi, hogy a kisasszony nem szeret ám a hordozóban, vagy a majd a gyerekülésében üldögélni huzamosabb ideig. Menet közben meg nem nagyon célszerű kézben utaztatni.
2010. máj. 6. 06:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt nalunk is, Mig aludt elvolt, utanna nem alatt megilni a feneken. Vittem a nagy szatyor jatekokat, megnezte eldobta megnezte eldobta ez így ment mig el nem fogyott a szatyorbol. Utanna jott hogy vittem neki kukit, aztal is el ve 10 percig, de ennyi! Utanna siras rivas hogy ki akar szallni. Sokat utazunk videkre nagyszulokhoz egyik 200 km masik mami 300 km- re lakik. Beruhaztunk egy autos dvd lejatszora ami a hattamlara erositheto, berakom neki a mese dvd-t, es ugy ra tud kattani hogy az egesz uton ul szepen es nezi! Nekunk nagyon megeri, így egyedul is elmerek indulni vele mamiekhoz.
2010. máj. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 1 évesnek nem ajánlanék még dvd-t,inkább azt,hogy próbáljatok akkor menni amikor aludni szokott, így remélhetőleg végigaludja az utat.
2010. máj. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi sokat utazunk a 14 hós fiammal, mert messze laknak a nagyszülők. Az első 1 órában alszik, aztán felébred, elvan 20-30 percet, aztán már mindenki szenved.

Jó ötlet a gumis kifeszítés, mert nálunk az van, hogy a kezébe adogatom a játékokat, amit azonnal ledob, aztán meg sír érte. Ezzel kerget minket az őrületbe.

2010. máj. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi mindig alvásidőben utazunk.

Amúgy nekünk is van ilyen anyósülésre akasztható játéktartónk, az nem rossz ötlet.

2010. máj. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok jó ötletet.

A bibi csak annyi az alvásidőben való utazással, hogy a lányom nappal nem egybefüggően alszik 1-1 1/2 órát, hanem 4x - 5x fél órákat.Se többet, se kevesebbet.:)

Így nehéz dolgom lesz, de azt hiszem megoldjuk.

2010. máj. 7. 06:44
 6/6 anonim ***** válasza:
az enyémmel is egyre nehezebb. hiába mennénk alvásidőben, ha ő két órát alszik, az út meg 4 óra.... és mivel egyre érdeklődőbb (16 hó) egyre gyakrabban esze ágában sincs aludni. olyankor 1-2 órát elszórakoztatom, meg nézelődünk, de utána lehetetlen lekötni. úgyhogy mi is erősen gondolkodunk egy dvd lejátszón, most épp kezdi megszeretni a tv-t, illetve az elmot, azzal elvan 2 órát, tuti. Nem kell annyira félni a dvd-től, tv-től, csak oda kell figyelni, mit és mennyit néz. A jól megválasztott műsor nagyon fejlesztő is lehet. És ha nem ül a tv előtt egész nap, semmi baja nem lesz, ha nézi 1-2 órát az autóban. amúgy szerintem egy üvöltő, hisztis, nyűgös gyerek és két égnek álló hajú szülő órákra bezárva egy autóba: ennél bármi jobb.
2011. máj. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!