Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudhatom meg azt, hogy...

Honnan tudhatom meg azt, hogy az 5 hónapos kislányom szinészkedésből köhög vagy csak figyelmet akarja magára felhívni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szaraz a levego a szobaban, es azert kohog? Ilyen fulladasos kohogesre gondolok, remelem erted, hogy milyenre. Mindenkeppen tegyel vizet parologtatni, hogy ne legyen szaraz a levego. De az is lehet, hogy tetszik neki a sajat hangja, es szorakoztatja magat, plane ha te meg beszelsz is hozza amikor kohincsel a draga.
2009. jan. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
5hónapos gyerek még nem színészkedik. Biztos ,hogy valami irritálja. Esetleg pszichés lehet a baj,de az is meglepő lenne.
2009. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én elvinném dokihoz hogy nincs e torokgyuszija. Kisfiam is köhögött, én is azt hittem hogy poénbol csinálja és torokgyulladása volt - igaz még csak kezdödö. De jobb ha látja egy doki, még csak a saját megnyugtatásodra is.
2009. jan. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Dehogynem szineszkedhet is siman,az enyem is 5hos es azt csinaja h felhivja magara a figyelmet mikor nem figyelunk ugy ra.Szerintem ha betegsegtol kohog eszreveszed.
2009. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik fejlődés oldalt elolvasod benne van hogy köhögnek - játékból. Tehát nem kell félni elmúlik.
2009. jan. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nem kifejezetten színészkedik, csak szórakoztatja magát, és persze téged is, mert ránevetsz közben biztos... ez náluk valamiféle humoros játék, amit ők tudnak kezdeményezni és azért élvezik annyira:)) az én fiam is nagyon szereti:))
2009. jan. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!