Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen baba fürdető terméket...

Milyen baba fürdető terméket használtok és miért kedvelitek?

Figyelt kérdés
Azért érdekel, mert hamarosan megszületik a gyermekem és én csak a Johnson&Johnson termékeket ismerem, de koránt sem vagyok benne biztos, hogy annyira jó termék is, mint amilyen jó a marketingje.
2017. jan. 23. 18:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

En minden termeknek az osszetevoit nezem. A Johnson egy sz@r. A gyogyszertri furdeto jo, bar az en babamnak szaritotta a boret. Nagyon nehez jo osszetevolistas cuccot talalni, ami nem tul draga es konnyen elerheto. Javaslom, hogy olvasgasd a kremmania.hu-t.

Amit en hasznalok az a Schauma baby.

2017. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Sima gyógyszertári fürdetőkrémet használtam mindkét gyereknél,amig babák voltak, végig (Unguentum hydrophilicum nonionicum), 300 grammnyit ír egyszerre a doki (ez 3 tubus), nekünk bejött. Kicsinek a hajukat is evvel mostam át. Már nagyobbak, de még mindig szoktam felíratni, millió dologra jó, én az arcomat is evvel mosom.
2017. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

amit a doki felír, gyógyszertárit...még a 3 évesemnél is azt használom. Én szeretem hogy nincs különösebb illata, tisztán szeretem a gyermekeim illatát, nem szívesen nyomnám el semmivel. A törlőkendőtől, öblítőtől így is úgyis van egy alap "illatuk".

ezen felül olcsó, és hibátlan a bőre mióta használjuk, persze ez adottság is lehet

2017. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
A Jonhson valóban nagyon rossz. Legalábbis babának. Nem is értem, hogy hirdethetik babáknak való termékként. Tele van parfümmel, illatanyagokkal, sokszor színezőanyagok is vannak benne. Ezekre semmi szüksége egy babának. Mondjuk én felnőttként sem használnám. Annyira érződik rajtuk, hogy "mű".
2017. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
Eleinte én is gyógyszertári fürdetőt használtam, de annyira szárította a kislányom bőrét, hogy sebes lett és 2 hónapos korában váltottam Gabi termékekre én nagyon szeretem. Semmi gond nincs vele és az illata is jó. Anno anyukám is Gabit használt a legkisebb öcsémnek.
2017. jan. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

En amig igen picikek coltak sima baba szappant hasznaltam.mielott beleraktam a vizbe a picit,kicsit a kezemmel "dorzsoltem" a vizben.

3-4 hos koruk utan pedig a mindenki altal hasznalt baba tusfurdot hasznaltam.a sima lanolinosat.

A gyogyszertari nekunk sem jott be az elsonel.a doktorno pedig a baba szappant ajanlotta.

2017. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ceumed. Ezzel fürdették a kórházban is. Drága, de szépek az összetevői. Semmi parfüm, SLES.
2017. jan. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

1 hónapos koráig gyógyszertári fürdető krémet használtunk, de mivel nagyon nagy hajjal született a kislányom, azt baba samponnal kellett mosni, mert a fürdetőkrémtől nem lett szép, össze ragadt. Aztán áttértem a Gabi sensitive sampon+fürdetőre, ez telejesen illat mentes. Ez az egy, amitől nem pattog ki a kislányom, már ezzel fürdetem is. Hintőport,olajat is csak teljesen illatmenteset használok, olajból Niveat. Popsikrémnek először gyógyszertári kevertet használtam, de azt nem szerettem. Mostmár Sudocremet használok, ez mindenre jó, az arcára is, nagyon szeretem, szerintem megéri megvenni.

A johnsons termékeknek isteni az illatuk, de nagyon kevés baba bőre bírja őket. A környezetemben mindenki panaszkodik rá, hogy kipattog tőle a babája. Barátnőm kislánya tiszta vörös kiütés lett tőle.

2017. jan. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
7 honapos koraig a Naturlandos gyogyszertari furdetot hasznaltuk mi is, nem volt tole baja a Kicsinek. Illetve a mamatol kaptunk Nuskin-os babafurdetot, imadtam. Annak a flakonjaba, ami habositos, en is Gabi sensitive-re valtottam, az illatosabb fajtara. Nagyon kellemes illata van, es meg nem fogyott el egy flakon (15 hos most).
2017. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mi is a gyógyszertárit használjuk, amit a doki ír fel. Most 9 hónapos, de sokáig ezt fogjuk használni, mert megbízok benne és elégedett is vagyok vele. Mi csak elmosunk a kezünk között egy jó karmolásnyit és úgy pancsizik. Nem kenem a bőrére, mert nagyon csúszik, balesetveszélyes. A Gyógyszertári popsikrém nekünk sem vált be (bár sokáig használtuk), a sudocrem viszont igen. Ez az egy, ami miatt látok javulást ha piros a popsi (fogzás miatt). Sampont bebe koszmó ellenit használunk a lányomnak, mert nagy a haja és koszmóval is szembenéztünk, de annyira kiadós és hatásos, hogy még mindig azt az egy flakont használjuk (még mindig bőven van benne), koszmó két hét alatt semmivé vált és szép lesz a lányom haja tőle. A Johnsons termékeket nagyívbe kerüljétek.
2017. jan. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!