Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hibát követek el?

Hibát követek el?

Figyelt kérdés

9 hónapos kisfiammal állandóan együtt vagyunk, minden segítség nélkül.


1 hónapja fel áll, mászik, stabilan üll. Azóta szinte sehova se megyek nélküle mert félek hogy bajt csinál és megsérül. Már volt olyan hogy arca esett és vérzett az ínye illetve a fejét az asztalba. Ezek annak ellenére történtek hogy a sarkába voltam. Ma már a mosdóba is vittem magammal mert a kiságyba is féltem.


De most jutottam el a kimerültség utolsó szintjére. Nincs segítségem senki.

Hibát követek el ?


2017. jan. 23. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Lesz ez még így se. :) ha majd elindul akkor is fog esni/kelni és nem lehetsz mindig a nyomába, hogy megvédd. Gondolj arra, hogy mi lesz ha oviba megy, ott se lesznek a nyomába az ovónők. Fiú, ha ez a túlzott féltés ráragad az senkinek sem lesz jó a későbbiekben!

Jó egészséget és minden jót kívánok a picurral! :)

2017. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Igen azt nem szeretném hogy "anyám asszony katonája legyen" :)

2017. jan. 23. 20:25
 3/11 anonim ***** válasza:

Kisagyban mi baja lehet?

Vannak babakarámok is, alulra teszel habtapit, és meg is van oldva.

Egyébként ezek a balesetek kellenek, meg kell tanulnia esni, akkor is, ha nekünk ez borzasztó.

2017. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Attól félek hogy betörik a feje... padlószőnyeg és alatt meg beton van...


Viszont ez se jó mert így percem sincs és minden hova a lakásba viszem magammal.

2017. jan. 23. 20:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Tedd járókába. Lehet, hogy az elején nem fog neki tetszeni, de meg fogja szokni pár nap alatt. Muszáj, hogy te is tudj haladni a dolgokkal, meg hogy magaddal is legyen egy kis időd foglalkozni.
2017. jan. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a világon nincs olyan gyerek, amelyik még sose esett el és nem ütötte be a fejét. Nem törik be a feje attól, hogy elesik a padlószőnyegen, vagy nekimegy az asztalnak. Tedd néha kiságyba, járókába, de még jobb, ha bababaráttá alakítod a lakást. Ami kárt tehet benne, azt tedd a felső polcra, zárd a szekrényeket, amiben nem szeretnéd, hogy kotorásszon, tegyél a konnektorokba dugaszt, meg esetleg az asztal sarkára védőt.
2017. jan. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy a járókával/kisággyal mi a baj. Gondolom nem betonnal van bélelve.

Alapvetően hasonlítasz rám, de én a járókába soha nem féltettem otthagyni, inkább sajnáltam egy idő után, mert ha ilyen jellegű dolgaim voltak (ahova kényelmetlen lett volna magammal vinni a házban) beletettem. De nem féltésből vettem ki. Szerintem az a legbiztonságosabb ilyen esetben.

2017. jan. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nálunk meg kő van meg laminált padló, csak a két gyerekszobában van szőnyeg, na de ott nem sokat tartózkodik. Nem vagyok folyton a fenekében, mehet ahova akar (de nyilván a vécé, fürdő ajtó zárva van), általában rálátok. RÁmol, molyol, mindig dolgozik valamit, én meg takarítok, főzök, mosogatok, stb. Hagyni kell felfedezni! Az enyéim is estek el, hát mi van akkor, semmi - megtanulta a saját testét, határait.
2017. jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ó majd mikor játszótereztek kismotoroztok bicajoztok. De elég lesz az amikor már felmászik a fotelba de lejönni nem tud mert még nem tanulta meg hogy lábat tesszük előre nem pedig bukfenc lefelé. Én amúgy jàrókát használtam abban a korban mikor pl főztem stb. De így is voltak balesetek pl ez a fotelből lemászós eset. Ha téged megnyugtat tegyél több szőnyeget meg sarokvédőt. Mi ezt tettük átlátszókat is árulnak.
2017. jan. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy esni is meg kell tanulni.
2017. jan. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!