Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Játszóházba 1 évesen?

Játszóházba 1 évesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok a gondom az lenne, hogy 1 éves a kislányom, és a barátnőmnek szintén. Ő kitalálta, hogy menjünk játszóházba, de nem tudom hogy egy 1 éves gyerek, tud valamit ott csinálni egyáltalán? Nem is jár még, csak kapaszkodva, inkább négykézláb halad. Azonkívűl hogy felnyalja a padlót, meg mindent összenyálaz, mit tud csinálni egy ekkora gyerek ott? Ti elvinnétek?
2017. jan. 24. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom felétek milyen a játszoház.de nálunk olyan rész is ki van alakitva ami dirket ilyen 1-2 éveseknek valo.es tele van olyan játekkal ami ilyen piciknek valo.

Szerintem probáld ki..legalább kicsit kikapcsolodtok.nincs veszteni valod

2017. jan. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nemtudom milyen itt nálunk a játszóház, nem voltam még soha. De akkor megérdeklődöm, van e ilyen piciknek lehetőség! :)
2017. jan. 24. 13:12
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
En mar 9 honaposan is elvittem, ott mászott a baba részen. Nagyon imádta, golyók között is lubickolt. Napkozben sosincs cumizás de amig olyan kicsi volt mindent megkostolt, igy cumival a szájában játszott. A kezeit után törlőkendővel áttöröltem, az egész ruhája azonnal szennyesbe.
2017. jan. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Mi 10 hónaposan voltunk először a kislányommal és imádta.

Mászott a labdák között,meg az alagútban, meg az ugrálóvárban csúszdázott, gurult a trambulinban, van ilyen mérleghinta szerű, kisautó amiben tologatni lehet stb.

Azóta is nagy kedvenc :)

Szerintem próbáljátok ki nyugodtan. Érdemes hétköznap délelőtt menni, olyankor általában kevesen vannak, és azok is inkább kicsik.

2017. jan. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor kipróbáljuk! :)
2017. jan. 24. 13:30
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Majd ird meg hogy hogy érezte magát ott!
2017. jan. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
5 honapos korától kezdve járunk, hogyhogy mit csinálnak? Hát lerakod a földre, és mászik.
2017. jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
a lepontozóktól kérdezném mi a probléma azzal ha valaki elviszi játszóházba a gyerekét..?
2017. jan. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

Előző, semmi csak az otthon ülő , macinacis zsíros hajú nők nagyon ráérnek ép.

Szerencse, hogy nem tartozom közéjük.

2017. jan. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Majd megírom, köszi :) Ment a zöld mindenkinek!
2017. jan. 26. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!