Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Majdnem 2 eves lesz a lanyom...

Majdnem 2 eves lesz a lanyom nyaron. Klimat akarunk beszerelni. Birni fogja? 2 evesen mar nem olyan azert, mint egy csecsemo.

Figyelt kérdés

Mi nagyon szeretjuk a klimat es mivel tavaly is volt boven 30 fokos kanikula es a lanyom sokszor fenn volt ejszaka a melegtol, ezert gondoltunk egy mereszet es szeretnenk klimat venni jovo nyarra.

A lanyom se birja a hoseget, aludni sem tud benne.

Nem allitanam hidegre, kabe 24 fokra, csak megse az alott fulledt meleg legyen a hazban.

A ti 2 eves gyerekeitek jol birjak a klimat?


2016. dec. 17. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is pont 2 éves. Idén és tavaly nyàron us használtunk klímát, de mindig ügyelve arra, hogy közvetlenül rà ne menjen. Leginkább ùgy használtuk, hogy ha s nappaliban volt, akkor a hálòban kapcsoltuk be és fordítva, így mindig cdak annyi hideg jött ami a másik szobábòl kiáramlott.
2016. dec. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Alapvetően az nem gond, ha használod egy 2 évesnél. (Csak nem szabad a hőségből a viszonylag hideg szobába ki-be rohangálni)

Nálunk is ment amikor 2 éves volt. Mi akkor sem kapcsoltuk ki, ha egy légtérben volt a bekapcsolt klímával, de rá soha nem ment, olyan helyre sikerült feltenni, ahol tényleg nem megy az emberre direktbe. Sokkal fontosabb a tisztítása, komoly betegségeket lehet vele összeszedni, ha nincs megfelelően tisztítva!

2016. dec. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet használni csak ne az ő irányába fújja a levegőt. Az alapítványi szobámban is volt szülés után és a védőt itthon is külön megkérdeztem használhatom-e. Nálunk a babaszobán kívül pont az ajtaja felett van. Születése után is használhattam itthon.
2016. dec. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér, de nem a korától függ, hogy bírja-e. 30 fölött se bírom.
2016. dec. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron amikor kint 35-40 fok van nagyon hideg ha bent 24 fokra állítjátok, 25-26 fok ideálisabb.

Nem attól függ hogy 2 éves-e vagy 1, hanem a lényeg, hogy ne rá menjen, sőt mi általában olyankor szoktuk bekapcsolni ha nem volt a gyerek a nappaliban, hogy ne rá menjen, mert a nappali közepén van a légkondi. Így addig ment amíg pl. aludt nappal vagy kint volt az udvaron stb.

Én 33 vagyok de nem bírom ha rám megy és ha túl hideg van tőle simán megfázom.

2016. dec. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem fog ra menni sem rank. Az egeszsegtelen.

Mondjuk mi nem tudjum azt kivitelezni, hogy csaj akkor megy ha nincs ebben a szobaban mert garzonunk van egy nagy szobaval.

Pl tavaly nyaron allandoan ment a ventillator jo nagy allo, ami nem csak a falra ment, hanem korbe korbe tehat minket is es a babat is erte. Soha meg csak meg se nyikkant erte.

Ha nem megy ra direktbe a klima es nem 20 fokot allitok be akkor szerintem nem lehet nagy baj. Kabe azt a hatast erjuk el mintha ejszaka nyitva lenne az ablak es a jo huvos levego bearamolna. Nem?

2016. dec. 19. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!