Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16hós fiúnak milyen meséket...

16hós fiúnak milyen meséket olvastok? Milyen könyveitek vannak a keménykötésű leporellókon kívül? Linkeket is küldjetek.

Figyelt kérdés

[link]

mi most ezeket olvassuk,nagyon szereti,de szeretnék még venni jó könyveket


2010. máj. 6. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én lányomat az, hogy olvasok nem igazán köti le. A képes könyveket, reklámújságokat, fotóalbumokat viszont imádja lapozgatni.

Megvettem neki a Tavaszi böngészőt és a Nyári böngészőt is, azt szoktuk sokat nézegetni és azokról a képekről szoktam neki mesélni. Nagyon sok látnivaló van benne és a szereplők is visszatérnek állandóan a többi lapon és a többi könyvben is.

Sok olyan élőlény és tárgy van benne, amit a mindennapi életünkből is ismer, így aztán főleg öröm, ha ráakad.

Szóval nekünk nagyon bejött, meg fogom venni a többi részét is.

°M°

2010. máj. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

16 hós kisfiamnak most ez a kedvence, a többi részét most készülök megvenni.

meg persze a keménylapos mondokás könyvek. ő még csak most kezdett érdeklődni a könyvek iránt.

ja és még a babaszemmel sorozat

2010. máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!