Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek hogy tetszik/tetszenek...

Nektek hogy tetszik/tetszenek ez a nev/nevek?

Figyelt kérdés
Ha lanyom lesz, mundenkepp szeretnem ha Melodi lenne. A paromnak is tetszik, O szerette volna ha az En nevemet kapja a kislany, en Melanie vagyok, de ebbe nem egyeztem bele. Igy talaltuk a Melodit, hangzasra hasonlo de megsem ugyanaz, viszont sokan leszoljak, hogy tul felfvagos. Pedig en nem azert valasztanam ezt a nevet. Ha fiu lesz akkor nagyon tetszik a Hektor es a Lionel. Ti mit adnatok a szuletendo gyereketeknek? Jobban ragaszkodtok a hagyomanyos nevekhez?
2017. jan. 25. 21:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz a Melodi, de akkor már inkább a Melorit választanám:) A fiú nevek közül pedig inkább a Lionel:)

Én lánynak Lorát adnék de tetszik a Zia/Zorka, fiúnak pedig Noel/Nolen

2017. jan. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
egyik sem tetszik, nem kellene ennyire eroltetni a kulfoldi neveket
2017. jan. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen, en is ,,y''-nal gondoltam, csak azt nem akartam kiirni mert mar igy is borzalmasnak van titulalva :D A Hektor azert tetszik, mert igazan ferfias nev, keves ilyet tudok. Ami szep de mellette ferfias is. A parom vezetek neve nemet eredetu, ugyhogy passzolni passzol hozza. (En mellesleg cseh vagyok felig, szoval az nevem is passzol a vezeteknevemhez, habar francia eredetu). Az Emily nekem is nagyon tetszik, a Melodyval van egyutt, de azt hiszem megis inkabb a Melody a befuto :)
2017. jan. 26. 18:20
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem a Melanie és a Melody is nagyon tetszik fiúbol csak a Lionel.


Nekem lányok közül nagy kedvenceim még a Lejla, és a Kiara.


Fiúbol a Roland az Ábel, és a Marcell tetszik nagyon.

2017. jan. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Emlekszem nehany evvel ezelott nagy divat volt a Marcell nev :)
2017. jan. 28. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!