Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos baba éjféltől...

5 hónapos baba éjféltől reggel 10ig alszik, ez rendben van?

Figyelt kérdés
Melyen alszik es nem kel fol egesz ejszaka. 3 honapos kora ota ilyen. Napkozben nem igazan alszik, es nagyon aktiv. Sokat eszik, tapszer plussz bebietel. Szerintetek?
2017. jan. 28. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
A mennyiség rendben, sőt, ha napközben nem alszik, akkor egyáltalán nem sok. Az én fiam ilyen idősen este 7-től reggel 7-ig aludt ébredés nélkül és nappal is aludt 2X2 órát. Éjfél előtt nem alszik el a babád? Mert ha nem, akkor az nagyon későn van, inkább ezt kellene valahogyan alakítani.
2017. jan. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Probalom de keson kel es csak 3-4 orankent hajlando enni. Lefektetnem elobb de akkor kimaradna egy etkezes. Neha sikerul ugy alakitani h 11kor elalszik, de ez ritka.
2017. jan. 28. 19:24
 3/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Szerintem ne hagyd 10-ig aludni, mindig keltsd egy kicsivel előbb és akkor ki fog jönni egy emberibb fekvési időpont. Ez nagyon késői, de a 11 óra is.
2017. jan. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt is probaltam, akkor meg nem hajlando reggelizni es extra hisztis egesz nap. Na mindegy biztos kialakul majd. Egyelore itthon vagyunk csak, gondoltam eleg ha kb. 1 evesen elkezdem normalisabb napirendre szoktatni..
2017. jan. 28. 19:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Kicsit el van csúszva a napja. A 10 óra éjjeli alvás teljesen oké, igen mivel későn kel nyilvánvaló, hogy nem is lesz korán álmos. Nektek ez megfelel?? Ha nem, akkor apránként lehet megpróbálni előrehúzni a fektetést, ha más nem, reggel picivel korábban ébreszteni de vagy beválik vagy nem. Ha nektek megfelel, akkor inkább a közösségbe kerülés miatt gond ha így marad. Viszont az alvásátálássokat akár ki lehet majd használni.

Tapasztalatom pedig az, hogy nagyon nehéz kezdeni valamit az ilyennel, az én kisfiam pacsirta, 5-kor általában fent van, nem tudok vele mit csinálni.. ha később fektetem kevesebbet alszik, de még 1 hét után is felkel max 5-kor. (Sőt, ha túlfárad, méghamarabb.) Kb 7 hónapos korára én sikeresen alkalmazkodtam hozzá. Korábban későn fekvő voltam, már el tudok én aludni 9-kor is. Szóval bele is törődtem, hogy ő ilyen. (Csak remélem a kistesó is korán fekvő lesz..)

2017. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Remelem sikerul majd atallni..egyelore nem rossz ez igy mert apuka keson er haza szoval o is tud vele lenni. En meg ugyse alszom el 1 elott. Csak azt hittem sok a 10 ora mert mindenki irja h az ove keveset alszik meg sir meg ejjel eszik..gondoltam itt van gond..
2017. jan. 28. 20:34
 7/8 anonim ***** válasza:
De mennyit alszik nappal? Az én fiamnak volt olyan időszaka, hogy éjjelre 9 óra jutott, nappalra meg 3-4. Nyilván ha nappal kevesebbet alszik egy baba akkor éjjel alussza le a szükséges mennyiséget, én attól nem tartanék, hogy többet aludna, mint amennyire szüksége van. A 10 óra nekem teljesen reálisnak tűnik.
2017. jan. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 4 hós, este 8-9 között alszik el, kb 1 hete reggel 8-ig. (Előtte 6-kor kelt.) Nappal 1-3 óra között alszik, meg egyszer fél órát.
2017. jan. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!