Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8hetes babám átalussza az...

8hetes babám átalussza az éjszakát 11-0 tol reggel 9 ig alszik már 2 hete és nappal 2*2,5-3 orát alszik ez nem sok rendben van igy? Monjuk nappal én keltem enni 4 oránként eszik 180 körül 4 szer, ez jo?

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Sztem az alvása teljesen rendben van.Ha nem kel fel éjjel,akkor nem éhes,nekem a védőnőm mondta.

Mennyivel született a babád és hány kg most?Anyatejes v tápszeres?Azt szokták mondani h 150ml X testsúly kg amit naponta meg kell ennie a kicsinek,szóval egy 4kg-mos babának 4X150ml vagyis 600 ml/nap,persze ha 6X eszik akkor 100ml/alkalom,ha 4X akkor 150 ml. De ez változó sztem,ha jól gyarapszik a picur és jókedvű,úgy is ő érzi,mennyit tud enni.Ha az éjjelt átalussza,akkor biztosan nincs gond a mennyiséggel:)


Üdv:3 hónapos baba anyukája

2008. nov. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Őrülj annak,hogy átalussza az éjszakát és nem hisztizik neked 2-3 óránként!

Ha nem hisztis,rendben van a kaki,pisi,fejlődik rendesen akkor miért ne lenne jó?

Az én fiam 2 éves és a mai napig felkel inni 2-3szor éjjel,akivel együtt szültem neki a kislánya meg már attól a naptól kezdve,hogy hazamentek a kórházból azóta átalussza neki az egész éjszakát,minden gyerek más,mindegyiknek más a napi ritmusa!

2008. nov. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
4020kg-al született és most 6 kg a sulya ma mértem
2008. nov. 20. 15:52
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és anyatejes akkor nem eszik keveset?
2008. nov. 20. 15:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,az első vok. Akkor az előirtnak megfelelően eszik.:) Mondjuk akkor se lenne gond,ha kevesebbet enne és szépen fejlődne,mert az én kislányom nem eszik annyit,amennyi az előírt,mégis szépen fejlődik. A te babád is szépen gyarapodik,2 hónap alatt 2 kg, úgyhogy ne aggódj , és annak tényleg örülj,hogy az éjszakát átalussza,mert az azt jelenti tápláló a tejed.Ő is jót alszik meg te is:)

Jó babázást kívánok

2008. nov. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi h ok,hogy meg van írva h mennyit kellene enni,dehát a picik is emberek,van úgy h én is alig eszem egyik nap,a másik nap meg beőótolom.Így van ez a piciknél is,úgyhogy ha tényleg hízik,és jókedvű,akkor smmi gond sincs:)
2008. nov. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!