Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Syastok ma reggel voltam...

Syastok ma reggel voltam védőnőnel eddig minden rendben volt de ma 140-110 volt a vernyomasom es feherjet talalt a vizeletemben elmentem utanna rogton dokihoz ak i korhazi felvetelt irt a kiskonyvembe ott mit csinalnak?

Figyelt kérdés
nagy a baj?egy aggodo 36hetes kismama

2015. szept. 3. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom befektetnek és folyamatosan ellenőrzik az értékeidet, illetve próbálják beállítani a vérnyomásodat. Mindkettő veszélyes a magzatra, így akár az is előfordulhat, hogy előbb lesz szülés.
2015. szept. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen ezzel tisztábba vagyok de mennyivel elobb?
2015. szept. 3. 14:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt inkább az orvostól kellene megkérdezni, szerinted itt ki tudja pontosan megmondani? Ha be tudják állítani, ki is húzhatod a végéig, de az is előfordulhat, hogy pár nap múlva kiveszik.
2015. szept. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még az orvos sem tudja, hogy milyen lesz a vérnyomásod 2 nap múlva.. Lehet sikerül beállítani és még maradhat, de lehet még magasabb lesz és akkor nincs mire várni, kiveszik a babát.
2015. szept. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ne azzal foglalkozz, hogy mennyivel előbb. a fehérje vizelés és a hipertónia kismamáknál eclampsiás állapotot is jelenthet, ami veszélyes a kicsi és az anya életére is. Olvass utána ahelyett, hogy itt kérdezed, hogy mennyi időd van még. Ugyanis itt nincsenek jósnők kristálygömbbel. Viszont van egy orvosod, akitől kérhetsz tanácsot, és kérdezhetsz dolgokat.

Bocsi, ha kemény vagyok, de szerintem nem érzed a dolog súlyát.

Egy nővér anyuka

2015. szept. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha gyógyszerre reagál a vérnyomásod és a vizeleted is tisztul akkor amíg meg nem indul a szülés (kivéve ha nem császáros vagy eleve)bent fogsz feküdni.36 hetesen kerültem be én is 38 hetesen prog. császár lett.

Egyelőre nincs nagy baj, arra gondolj hogy a kórházban jó helyen leszel.

Ha cseng a fejed és fáj akkor viszont hívd a dokit mert magas nagyon a vérnyomásod.

2015. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nyilván megviszgálnak, a toxémia gyanú miatt, igyekeznek levinni a vérnyomást. Ha esetleg 36 hetesen meg kell születni, már akkor is elég érett és semmi baja nem lesz, de ha kihúzod valahogy még pár napig, akkor meg már nem is tekintik koraszülöttnek és 3 nap múlva hazamehettek.
2015. szept. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!