Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Idegesít az anyósom viselkedés...

Idegesít az anyósom viselkedése velem szemben, én túlzom vajon el nagyon a dolgokat?

Figyelt kérdés
Igazából sok panaszra való okom nincs, mert nagyon jó anyósom van és nagyon jó a kapcsolatunk is. De pont ezért bánt az, hogy amióta megszületett lányom én le vagyok tojva. Ha átmegyünk hozzájuk már a kapuban kiveszi a gyereket a kocsiból és engem ott hagy mintha nem is lennék ott. Vagy ma pl elmentünk meglátogatni és 2 szót tudtam vele váltani mert nem figyelt rám csak az unokájára. Ne hogy félreértsetek tényleg örülök, hogy ennyire szereti csak nekem rajta kívül nincs senkim akivel megbeszélhetném a problémáimat vagy a mindennapjaimat és csak 5 percet szeretnék. Mondjuk egy picit féltékeny is vagyok, félek, hogy a lányom majd őt jobban fogja szeretni mint engem ami hülyeség.
2010. máj. 6. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek természetes érzések!!Tudod minden csoda 3 napig tart! (mondják)

És az unokarajongás is!Amikor majd megszokja hogy többen vagytok, ő is megtanulja beosztani az idejét, és a figyelmét is több irányba, így te is tudsz majd vele beszélgetni!Nálunk is ez volt!Ha jóban vagytok annál jobb!!!

Neki is biztos új a babahelyzet, és ezért van!

2010. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen de szinte majdnem mindennap találkozunk és egy héten egyszer ott is alszik nála.
2010. máj. 6. 19:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Olvasd végig a soraid és gondold át, tényleg probléma e az,amit leírtál.
2010. máj. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez van, anyuékkal is, mi már csak elmosódott folt vagyunk neki a horizonton, ha megyünk hozzájuk... :-DDDDD

De engem kicsit sem zavar.

Hadd imádják csak az unokát, az a dolguk!

Engem boldoggá tesz a tudat, hogy ha bármi lenne velem - ne legyen, de az ember már ilyenekre is gondol néha, bár lehet, hogy csak én, mert elég szentimentális típus vagyok - akkor ott vannak ezek a csodás emberek, akik szinte ugyanúgy imádják a kislányomat, mint én.

Persze apa is itt van, csak ő kicsit máshogy viszonyul a gyerekhez, imádja, de arra a kitörő ujjongásra ő nem képes, amire a nagyszülők.


Szerintem ez nem hogy nem kéne, hogy zavarjon, hanem inkább örülj neki, hogy ilyen fantasztikusan jó a kapcsolat unoka és nagymama között!

2010. máj. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem ő olyan mint anyukám és a barátnőm egyben. Mivel én 4 éves koromban az enyémet elvesztettem így most örülök, hogy találtam egy ilyen fantasztikus embert. Ezért lenne néha nekem is rá szükségem mert rajta kívül nekem nincs senkim na meg a párom de vannak dolgok amiket vele nem tudok megbeszélni. Az hogy néha féltékeny vagyok az tudom, hogy az én butaságom és igyekszem uralkodni rajta. Egyszerűen csak arra voltam kíváncsi, hogy normális dolog e az amit érzek vagy túlreagálom e dolgokat. vannak dolgok amiket egy kívülálló jobban észrevesz. Egyébként vele is beszélgettem ezekről a dolgokról mert mindent megbeszélünk.
2010. máj. 6. 22:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem mondd el neki,amit nekünk is elmeséltél.Egész biztosan örülni fog annak,hogy ennyire szereted és ennyire fontosnak tartod őt.Nincs itt semmi gond,kérd meg,hogy rád is szánjon pár percet minden nap.Büszke lesz rá,hogy anyaként tekintesz rá és egész biztosan örömmel figyel majd rád is a mindennapokban.Ne agyalj hülyeségeken,hanem mondd el miként érzel,ez egyáltalán nem megoldhatatlan probléma,hanem egy kincs.
2010. máj. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!