Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet piros arca?

Mitől lehet piros arca?

Figyelt kérdés
Nem száraz,nem hámlik, nem kiuteses, nem lazas. Eszik rendesen. 5honapos. Olyan mintha kicsipte volna a hideg, a két orcáján szimmetrikisan vörös. Van ötletetek?
2017. jan. 28. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hidegtol.

Koromvirag krem a legjobb ra.

2017. jan. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig minden nap voltunk setalni, meg a szeles minusz 12ben is, es soha nem volt ilyen eddig. A napokban rovid setan voltunk csak.
2017. jan. 28. 23:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Ertem, de attol fuggetlenul a hidegtol van.

Hidd el. Borgyogyaszaton dolgozom evek ota ... es koromviragkremet ajanlok erre.

2017. jan. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszi szepen!

Igazabol ha hidegtol van akkor megnyugodtam, csak akkor lenne baj ha vmi belso problema lenne.

A koromviraggal az az egy problemam van, h en mindig pattanasos lettem tole mikor regen hasznaltam.

2017. jan. 29. 00:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, mert nagyon zsiros , de a picinek pont az a jo :)


Egyebkent en is azt hasznalom a kisfiamnak , tavaly telen 6 honaposan iselojott es iden 1,5 evesen is. Es ahol elunk csak + 1 , + 2 fok a leghidegebb, es megis kipirosodik neki.

Majdnem minden babara jellemzo egyebkent.


Lehet meg fogzas miatt is, de az elmulik magatol par ora vagy nap alatt.

Meg laztol, de azt ugyis eszreveszed, ha lazas.

2017. jan. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi, akkor veszek!!
2017. jan. 29. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!