Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8honapos babamnak piros a...

8honapos babamnak piros a torka (torokgyulladas) es ettol sajnos 3x mar hanyt, az orvos antibiotikumot irt fel. Az normalis h az orvos torokgyulladasra atb t ir fel?

Figyelt kérdés
nalunk az orvosok mindig atbt irnak fel mindenre,nincs mas gyogymod torokgyulldasra csak atb??
2016. dec. 16. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Gondolom az orvos okkal írt fel antibiotikumot. Ha ennyire nem bízol benne miért nem viszed másik orvoshoz.

Szegény gyereked tök szarul van, hány, gondolom van elege, te meg azon vagy kiakadva, hogy AB-t kap. Nem a legjobb dolog az AB, de van, amikor sajnos kell.

Jobbulást a babádnak!

2016. dec. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos vannak olyan gyerekorvosok akiknek mindenre antibiotikum a megoldas, fuggetlenul attol hogy tenyleg indokolt-e vagy sem. Nekem is van olyan ismerosom aki erre panaszkodott, hogy virusfertozesre antibiotikumot kapott a lanya pl (ami mint tudjuk semmit sem er, virusok ellen nem hatasos az antibiotikum) DE.. a te esetedben kedves kerdezo, szerintem nem tudhatod hogy most tenyleg ez a legjobb megoldas-e vagy nem. Vidd el masik gyerekorvoshoz is, hogy o mit mond.
2016. dec. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mar 1x valtottam gyerekorvost,de itt(ez egy kis varos) ezt csinaljak sajnos a orvosok,konnyebb atbt felirni mindhogy kivizsgalni a betegseg valodi eredetet.ha kerdezni merek akkor kapok egy lekezelo valaszt.huuu elobb adtam neki a szirupbol de kiis hanyta.hogy maradjon akkor meg benne a gyogyzer??
2016. dec. 16. 16:51
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Siman torokgyulladastol nem kellene hogy hanyjon szegeny tobbszor is... Mindenkepp elvinnem masik orvoshoz, vagy vissza ahhoz akinel voltal, es nem tagitanek mig ki nem deriti hogy igazabol mi is a problema. Lehet,hogy osszetettebb dologrol van szo.
2016. dec. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
es az butasag lenne ha en innak abbol a atb-bol?hatha jut a tejbe?!
2016. dec. 16. 18:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt semmikepp se! Ne kiserletezz inkabb ilyesmivel.

Egyebkent a 2. valaszolo vagyok, nem erzem 0%-osnak a valaszomat, barki is volt a kedves lepontozo....

2016. dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem pontoztam le senkit
2016. dec. 16. 20:02
 8/9 anonim ***** válasza:

A hányás nem a torokfájás miatt van.

Hülyeség, hogy menne már át a tejedbe a gyógyszer?

2016. dec. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az orvos mondta h azert hany mer faj a torka.ma kb.5x hanyt,atb t is kihanyta.azert kerdeztem h ha en innek a atb bol h bejutna e neki a tejbol,mert eleg sok felnott gyogyszeren fel van tuntetve h ha szoptat akkor ne.szoval csak menne a tejbe is belole,vagy hujeseg?!
2016. dec. 16. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!